Важливе

Якщо ви помрете сьогодні, то чи попадете на небо?

Будь ласка приділіть пару хвилин, щоб прочитати цю статтю. Що таке пять хвилин в порівннянні з вічністю?

Подумайте про це дуже уважно. Чи Ви продали б своє око за мільйон доларів? Можливо? А чи продали б Ви обидва ока за 20 мільйонів? Ні, тому що Ваші очі безцінні для Вас. Однак Ваша душа настільки цінна, що цінність Ваших очей мізерна в порівнянні з її цінністю. Так сказав Ісус Христос

Серед всіх цінностей цього світу, яким люди надають пріоритет у своєму житті, перше місце має зайняти не Ваше здоров’я, робота, багатство, соціальне положення чи щось інше. Набагато важливішим є вічне спасіння Вашої душі (Мрк. 8:36).

Якщо ви помрете сьогодні, то чи попадете на небо? А якщо я не спасенний, що робити щоб спастися?

Якби хтось штовхав Вас до прірви, чи не запитали б Ви  ту людину, навіщо вона це робить? Чи не захотіли б Ви уникнути цієї страшної участі? Ви ніколи на замислювались над питанням, чому Вас очікує смерть? Ви знаєте, що Ви можете змінити цей жахливий кінець Вашого життя?

Всі ми егоїстично відвернулись від Бога і пішли за бажанням свого серця. Ми жили за своїми власними правилами, ігноруючи владу і закони Бога. Це означає, що ми всі згрішили і позбавлені слави Божої (Римлян 3:23).

10 заповідей

Хто з нас може сказати, що він не винуватий у порушенні Святого і досконалого Закону Бога? (Вих. 20:1-17)

  • 1. “Хай не буде тобі інших богів передо Мною.”
  • Чи є Бог на першому місці в Вашому житті? Чи Ви любите Бога більше всього?
  • 2. “Не роби собі кумира і ніякого зображення.”
  • Це означає, що ми не повинні ні руками, ні серцем, ні розумом робити собі такого бога, який би підходив нам (Езекіїля 14:3-7). Писання попереджає нас, що ідолопоклонник не ввійде в Царство Небесне
  • 3. “Не призивай Імення Господа, Бога твого  надаремно.”
  • Ви коли-небудь використовували Його Імення надаремно? Навіть ім’я Гітлера так не зневажають, щоб використовувати його в лайці. Якщо Ви використовували Святе Імення Бога в лайці, тоді Ви богохульник.
  • (4) “Пам’ятай день суботній, щоб святити його.”
  • Ви колись запитували себе, чого Бог хоче від нас у цей день?
  • (5) “Шануй свого батька та матір.”
  • Чи Ви завжди шанували Ваших батьків так, як це приємно в очах Божих?
  • (6) “Не вбивай.”
  •   Ісус попереджував, що якщо ми розсердимося без при­чини, то ми підпадаємо під суд (Матвія 5: 21-22). Якщо ми ненавидимо нашого брата, Бог називає нас вбивцею. Ми можемо порушити Божий Закон нашим відношенням або ставленням.
  •  (7) “Не чини перелюбу.”

Ісус сказав, що хто подивиться на жінку з пожадливістю, той вже вчинив перелюб в серці своєму (Матвія 5:27-28). Пам’ятайте, що Бог бачить кожну Вашу думку і кожен Ваш гріх. Написано, що нечисті, любодії (хто має секс до шлюбу) і перелюбники не ввійдуть в Царство Боже (Об’яв. 22:15; 21: 8). ґ7л~ (8) “Не кради.”

Ви коли-небудь брали те, що належало комусь іншому (незалежно від вартості)? Тоді Ви злодій!

  • (9) “Не свідкуй неправдиво.”

Ви коли-небудь обманювали? Тоді Ви обманщик. Біблія попереджує, що всі обманщики будуть вкинуті в озеро вогняне (Об’явлення 21:8). Можливо, Ви не вважаєте обман таким великим гріхом, але так вважає Бог. (Об’явлення 21:27)

  •  (10) “Не жадай.”

Це означає, що ми не повинні жадати того, що належить іншому, чи заздрити його багатству. Пожадливі не вспадкують Царство Небесне (1 Кор. 6: 9-10; Ефесян 5:5).

Хто з нас може сказати, що не є винуватим в порушенні цих Заповідей? Так як ми маємо свідомість, ми згрішили, знаючи, що це було неправильно (Римлян 2:14-16).

Божий гнів перебуває на тих, хто виявляє непослух Йому, і такі є вороги думкою в злих учинках (Ефесян 2:3; Колосян 1:21).

Одного разу маленька дівчинка побачила овечку на зеленому пагорбі і подумала, що вона біленька на фоні зеленої трави. Але коли вона знову цю овечку побачила взимку, вона здивувалась: “Ця вівця виглядає брудною на фоні снігу.” Але овечка була та сама, змінився лише фон. Коли ми бачимо себе на фоні стандартів цього світу, то ми виглядаємо досить чистими, але в порівнянні з чистою, білосніжною праведністю Божих стандартів – з Його досконалим Законом – ми можемо побачити себе в справжньому світлі, що ми опоганені і нечисті в наших гріхах перед лицем Божим. Божий Закон є святим стандартом (Матвія 5:17-22; Римлян 2:11-16), за яким буде суд всьому людству в Судний день, коли кожен із нас дасть звіт перед Богом за свої гріхи.

Це, можливо, звучить дивно, але найгірше, що Ви можете зараз зробити, – це спробувати виправити своє життя. Ви усвідомлюєте, що Ви згрішили, і з цього часу Ви будете намагатись дотримуватись Божих заповідей, робити добрі вчинки, говорити правильні слова і мати чисті думки. Але чи повинен суддя відпустити злочинця тільки за те, що той обіцяє, що відтепер буде жити зразковим життям? Ні, він у боргу перед законом і мусить бути покараний. Також і час не прощає наших гріхів. Подивіться на нацистських військових злочинців. Деяких і сьогодні притягають до відповідальності.

Можливо, Ви думаєте, що через те, що Бог добрий, Він не згадає Ваші гріхи в Судний День. Але якщо Ви винуваті в страшному злочині і говорите судді: “Вельмишановний пане суддя, я винуватий, але я вірю, що Ви добра людина, і тому не звернете уваги на мої злочини і відпустите мене”, – то суддя, напевне, відповість: “Саме тому, що я добрий, я і збираюсь встановити справедливість і винести заслужене покарання.” Це сумний факт, але багато людей надіються, що вони можуть таким чином отримати спасіння в Судний День – через ‘Божу доброту’. Але саме вона і засудить їх.

Наш гріх заслуговує на покарання, і цим покаранням є вічна смерть і відокремлення від Бога в пеклі (Римл. 6:23). Біблія описує пекло як місце Божого гніву, невгасимого полум’я, місце мук і страждань, розпачу і злості, відокремлення і докорів сумління. Це місце вічного покарання (Марка 9:43-48, Матвія 13:41-42; 49-50, 2 Петра 3:7, Об’явлення 20:15; 21:8). Кожен з нас стане перед нашим Богом і Творцем і дасть відповідь Йому за своє життя і гріхи (Євреїв 9:27).

Добра новина (Євангеліє) полягає в тому, що Бог не хоче, щоб ми страждали від наслідків нашого гріха і непослуху Йому. Він дарував шлях прощення через те, що послав Свого Сина Ісуса Христа постраждати і померти на хресті, взявши наше покарання за наш гріх, щоб ми могли одержати прощення (Римлян 5:8,9, Колосян 1:12-14, 1 Петра 1:18; 3:18, Ісаї 53:4-5, Єфесян 2:13,1 Коринтян 15:3-4, 1 Тимофію 1:15).

Як же спастися, запитаєте ви. Для того, щоб прийняти цей безкоштовний дар спасіння, Ви маєте впокорити себе, визнати свої гріхи, покаятися в них перед Богом і просити Його прощення (Дії 17:30-31, Римлян 6:23, 5:15-21), і вірити в Ісуса як свого Господа і Спасителя. Смерть вже не буде мати законного права на тих, хто належить Ісусу Христу (Римлян 6:7-11; 10:13, 1 Коринтян 15:21-22; 56-57). Якщо Ви не впевнені в тому, як молитись, можете взяти за взірець молитву Псалма 50, коли цар Давид в молитві просив Бога про прощення.

“Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженного, щоб кожен, хто вірус в Нього, не загинув, але мав життя вічне” (Івана 3:16).

“Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся” (Римлян 10:9).

Де Ви будете проводити вічність?

Дорогий друже, повір в Ісуса як в свого Спасителя сьогодні. Якщо Його план тобі не зовсім зрозумілий, прочитай цю брошуру ще раз, не відкладай її до тих пір, поки не зрозумієш. Читай Біблію – там ти знайдеш відповіді на свої запитання. Твоя душа варта більше всього світу.

Якщо Ви попросили Бога простити Ваш гріх, що Ви маєте робити тепер, щоб пізнавати Господа ?

ДІзнатися більше

 
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button