Home»Новини»За два роки у 20-ти країнах посилились переслідування на християн

За два роки у 20-ти країнах посилились переслідування на християн

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

За минулі два роки переслідування християн посилилися в 20 країнах світу. Такі дані наведені в доповіді, представленій британським відділенням католицької благодійної організації «Церква в потребі» на зустрічі в палаті громад і палаті лордів британського парламенту, яка пройшла 17 жовтня, – повідомляє «Слово про Слово» з посиланням на  Мегапортал invictory.com

«У звітний період , 2011-2013 рр.., Насильство і залякування стали більш масштабними щодо християн; в 20 з 30 оцінених країн погіршилася ситуація, – наголошується в доповіді. – В інших країнах, де проблеми були вже надзвичайними, виявлені мінімальні зміни».

Серед лідерів у рейтингу країн, де переслідування християн є найбільшими, – Афганістан, Китай, Лаос, Пакистан, В’єтнам і Зімбабве. Особливо важка ситуація для християн складається в більшості ісламських країн і в тих державах де політичні системи які мають явно виражений авторитарний характер.

«Християнство, найбільш переслідувана релігія в світі, тепер ризикує зникнути в країнах, де до недавнього часу воно було широко поширеним, – повідомляється в доповіді. – Утиски і масова втеча християн тепер загрожують статусу Християнства як міжнародної релігії».

Більше про гоніння на християн:

Подібна ситуація характерна сьогодні. Насамперед, для Близького Сходу, де після так званої «арабської весни» переслідування християн прийняли систематичний характер.

Попередня Стаття

Якщо ви помрете сьогодні, то чи попадете на небо?

Наступна Стаття

"Син Божий" - кінофільм - вийде у прокат в лютому 2014

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *