Християнські новини

За два роки у 20-ти країнах посилились переслідування на християн

За минулі два роки переслідування християн посилилися в 20 країнах світу. Такі дані наведені в доповіді, представленій британським відділенням католицької благодійної організації «Церква в потребі» на зустрічі в палаті громад і палаті лордів британського парламенту, яка пройшла 17 жовтня, – повідомляє «Слово про Слово» з посиланням на  Мегапортал invictory.com

«У звітний період , 2011-2013 рр.., Насильство і залякування стали більш масштабними щодо християн; в 20 з 30 оцінених країн погіршилася ситуація, – наголошується в доповіді. – В інших країнах, де проблеми були вже надзвичайними, виявлені мінімальні зміни».

Серед лідерів у рейтингу країн, де переслідування християн є найбільшими, – Афганістан, Китай, Лаос, Пакистан, В’єтнам і Зімбабве. Особливо важка ситуація для християн складається в більшості ісламських країн і в тих державах де політичні системи які мають явно виражений авторитарний характер.

«Християнство, найбільш переслідувана релігія в світі, тепер ризикує зникнути в країнах, де до недавнього часу воно було широко поширеним, – повідомляється в доповіді. – Утиски і масова втеча християн тепер загрожують статусу Християнства як міжнародної релігії».

Більше про гоніння на християн:

Подібна ситуація характерна сьогодні. Насамперед, для Близького Сходу, де після так званої «арабської весни» переслідування християн прийняли систематичний характер.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button