Блог редактора

Біблія – тема свіжого номеру

Жовтневий номер газети “Слово про Слово” присвячено темі Біблія. Чому саме ця тема, подумали ви? У мене є кілька відповідей на це запитання.

По-перше, як правило восені у жовтні місяці проводяться Дні Біблії у різних містах нашої країни, що дає змогу вам, читачам, отримати свіжу порцію цікавого матералу про Святе Письмо.

По-друге, у наш час, як ніколи, збільшилися нападки на Біблію. Що я маю на увазі? Сьогодні постійно ставляться під сумнів Біблійні критерії,  цінності, вчення. Біблію намагаються витиснути з усіх сфер нашого життя. Систематично з різних засобів масової інформації нав’язується гуманістична філософія, яка у центр всього ставить права людини, котрі, дуже часто, повністю суперечать тому, що написано у Святому Письмі.

По-третє, ми, як ніколи, шукаємо відповіді на складні питання, і часто не можемо зрозуміти, що добре, а що погано. Постійна навала інформації з різних джерел ускладнює правильність прийнятих рішень, адже ми часто копіюємо моделі поведінки кумирів з екрану і не маємо часу тверезо осмислити ситуацію.

Ті та інші причини спонукали редакцію підняти тему актуальності Біблії у нашому житті. Ми віримо і вважаємо, що людина може бути щасливою тільки у тому випадку, коли відповідає задуму Творця. Людина, яка не читає Писання не завжди може зрозуміти, як правильно будувати життя,  приймати рішення, що в житті головне, а що другорядне. 

Більше матеріалів на тему Біблія:

У підборі інформації до номеру ми хотіли висвітлити актуальність Божого Слова з різних боків. Вам оцінювати наскільки нам вдалося цього досягнути.  Сподіваємось на ваші відгуки і пропозиції. 

Мені цікаво, яке значення Боже Слово має у вашому житті? Наскільки часто потрібно читати Біблію? Чим потрібно керуватись у прийняті рішень? Що вам допомагає у житті поступати правильно?

З повагою, редактор газети “Слово про Слово” – Анатолій Якобчук

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button