Домашня » Новини » Молоді люди, які вірять, менш тривожні, ніж нерелігійні – дослідження

Молоді люди, які вірять, менш тривожні, ніж нерелігійні – дослідження

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Згідно з новим дослідженням, яке опубліковане групою Barna, молоді люди, які вірять в Бога, відчувають менше занепокоєння та більше оптимізму, ніж ті, хто не відвідує церкву або не вірять в Бога.

“Окрім того, дослідження показує потужний зв’язок між практикуванням віри та загальним благополуччям”, – сказав Девід Кіннаман, президент Barna Group,  за версією Faithwire.

Трохи більш ніж половина міленіалів і покоління Z, які практикують християнство, сказали, що вони “оптимістичні щодо майбутнього”. І 43% з них сказали, що відчувають “здатність досягати цілей”. Тільки 29% тих, хто не вірить, поділяли таке бачення.

У дослідженні під назвою «Пов’язане покоління» було опитано понад 15 000 18–35 років у 25 країнах світу, щоб визначити взаємозв’язок між психічним здоров’ям та вірою.

“Дослідження виявляє ціле покоління насторожених і втомлених дорослих людей, які борються з проблемами, прагнуть до більш глибоких стосунків і стикаються зі значними суспільними, професійними та особистими перешкодами”, —  заявила Еліс Янгблуд, редактор Barna Group. “Але ми також виявили, що віра є одним з важливих факторів, які впливають на їхній добробут, зв’язок з осотуючими та стійкість. Коли — або для багатьох,  якщо  — вони підуть до церкви, їм знадобиться серйозна настанова від лідерів, яким вони зможуть довіряти, і можливість внести свій значний внесок у життя громади вірян».

Незалежно від відвідування церкви, більшість людей погодилися, що «події у всьому світі мають значення для мене» (77%) та «я відчуваю зв’язок з людьми у всьому світі» (57%). Однак багато хто все ж говорив, що відчуває себе самотнім у світі.

Тривога також залишається серйозною проблемою для молоді. Сорок відсотків занепокоєні важливими рішеннями, тоді як стільки ж бояться майбутнього і невдачі. Майже така ж кількість (36%) відчуває тиск, щоб досягти успіху.

“Я запитав молодіжного лідера у церкві у Великобританії, що вона вважає трьома найпоширенішими проблемами, виявлених серед студентів-християн в Оксфордському університеті”, – сказала спікер спікери й апологет міжнародного служіння Раві Захарія Трейсі Трініта. “Її відповідь:” По-перше, депресія. По-друге, самотність. І по-третє, туга щодо їхнього покликання в житті».

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Міноборони Туреччини заявило про завершення військової операції у Сирії

Наступна Стаття

Релігійні та громадянські організації України розробляли стратегію з подолання ВІЛ/СНІДу

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *