Креаціонізм

Буде на те воля Божа – збудуємо і це

Закінчивши творити світ, Господь передав його людям, наказавши володіти ним. Це завдання науки, і щоб виконувати його ефективно і мудро, ми повинні постійно прагнути пізнання Творіння.

Як, наприклад, збирати врожай та зберігати фрукти, ягоди та зерна, одразу було очевидно. Сучасна наука приводить нас до того, щоб ще більше цінувати необроблені матеріали, дані нам Господом. Вуглець завжди дивував своєю різносторонністю. Наприклад, він може набувати форми графіту або алмазу. Зараз вчені з’ясували, що вуглець ще багатогранніший. Вуглець – єдиний елемент, здатний поводитися як метал на атомарному рівні. А нещодавно було відкрито ще більш дивовижну його властивість.

Атоми вуглецю здатні складатися в довгі порожнисті трубки, які називаються нанотрубками. Вони складаються з мільйонів атомів, можуть проводити електрику і, залежно від структури, можуть поводитись як напівпровідники. Вчені досі досліджують можливості, які відкриваються перед нами завдяки нанотрубкам. Але теоретично, комп’ютер, створений з нанотрубок, може вмістити вміст усієї Бібліотеки Конгресу і бути розміром не більше шматочка цукру!

Наказуючи володіти Творінням, Господь запрошував нас вивчити чудові властивості, приховані у створених Ним речах.

Читайте також:

Книга Буття 1:28a

«І благословив їх Бог, і сказав їм Бог: плодіться та розмножуйтесь, і наповнюйте землю, і володійте нею».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button