війна

П’ятеро християн померло, а двоє у полоні: в Маріуполі продовжуються обстріли зі сторони військ РФ

В Маріуполі під час обстрілів зі сторони російських окупантів померло п’ятеро чоловіків-християн. Також військові РФ захопили пастора Михайла Рєзнікова та батька десятьох дітей Андрія Фоменка.

Джерело: Telegram-канал «ЄХБ | Братство»

Гибель чоловіків під час бомбардування

За словами одного християнина, п’ятеро братів, – Сергій Савельєв, Рома Савельєв, Микола Семикін та ще двоє, – їхали розгрібати руїни внаслідок обстрілів зі сторони російських загарбників.

Під час цього відбувся вибух. Одного брата-загиблого викинуло з машини, решта четверо згоріли в авто.

«Велике прохання молитися, щоби Бог втішив їхні сім’ї. Молімося про пасторів, усіх служителів, які там залишилися», – закликає прес служба баптистського Союзу України.

Пастор та батько багатодітної родини взяті у полон військами РФ

9 березня у маріупольській церкві, в якій перебувало понад 250 мешканців міста, вичерпувалися запаси продуктів. Тому пастор місцевої церкви Михайла Рєзнікова та батько десятьох прийомних дітей Андрій Фоменко поїхали за продуктами для церкви. При цьому вони запропонували служителям взяти продукти у них вдома.

Під час поїздки християн захопили російські військові.

Зазначається, що пастор Михайло Рєзніков не зможе вижити без системної медикаментозної підтримки. Тому 10 березня було відомо, що Михайло Іванович знаходився в лікарні на окупованій території. А брата Андрія Фоменка утримують у ворожому підвалі.

«Молімося про наших братів!», – наголошує прес служба ЄХБ України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “І викликували вони гучним голосом, кажучи: доки, Владико Святий і Істинний, не судиш і не мстишся тим, що живуть від землі, за кров нашу?” (Одкр.6:10).
    Мабуть, число цих жахливих і масштабних злодіянь украй озвірілої – диявольської Московської шовіністської імперії зла ще не зовсім поповнило достатню їх міру…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button