Аналітика

«Релігія − це добре для вас»: приголомшливі дані дослідника про силу молитви та віри

Дослідник, який вивчає молодь, виявив дещо приголомшливе: ті, хто молиться і має зв’язок з Богом, більш схильні до процвітання в плані щастя і психічного здоров’я.

Джерело: cbn.com

Д-р Джош Паккард, виконавчий директор Дослідницького інституту Спрінгтайд, розповів в інтерв’ю CBN’s Faithwire про свої масштабні дослідження серед молоді віком від 13 до 25 років, зазначивши, що дослідження вже давно виявили, що «релігія корисна для вас».

«Віра і духовність корисні для вас, − сказав Паккард. − Якщо ви людина, яка вірить в якусь вищу силу і має зв’язок з цією вищою силою, ви, як правило, процвітаєте більше, ніж ваші однолітки».

Він продовжив: «Ті, хто більше моляться, як правило, процвітають у всіх сферах, включаючи психічне здоров’я».

Коментарі Паккарда особливо приголомшливі, коли Америка стикається з «епідемією психічних розладів серед молоді». Тим часом спостерігається також масове зростання частки «невіруючих», які більше не пов’язані з конкретною вірою або релігією.

Дані, що вказують на підвищення рівня здоров’я серед віруючих, є особливо доречними в розпал цієї динаміки, вказуючи на потенційне вирішення культурних головоломок.

Паккард сказав, що висновки дослідницького інституту «Спрінгтайд» містять уроки, які можуть бути корисними як для культури, так і для церков, особливо в епоху, коли віра применшується або принижується.

«Молоді люди були б … краще, якби більше з них мали зв’язок з чимось більшим, ніж вони самі, − сказав він. − Але також, я думаю, що багато релігійних інституцій та лідерів мали б взяти до уваги психічне здоров’я, щоб віра та переконання могли бути належним чином частиною загального підходу до здоров’я людини».

Хоча молодь, можливо, і не приєднується до християнства такими темпами, як колись, Паккард сказав, що багато хто все ще вважає себе духовним, і більш ніж половина з них моляться.

Хоча відокремлення від біблійної істини, безсумнівно, викликає занепокоєння у християн, ці реалії показують, принаймні, відкритість до вищої сили. І ця інтрига може призвести до сприйнятливого впровадження Євангелія.

«Ми бачимо багато бажання з боку покоління Z розпочати ці розмови й дослідження сенсу і мети, і “Чому я тут, на цій Землі?”, − сказав він. − Отже, бажання не зникло. Дослідження не зникло».

Читайте також:

Як вже неодноразово повідомляв Faithwire, незліченні опитування і дослідження показують переваги віри.

Нещодавні дослідження показали, що християни є винятковими в тому, що стосується пожертвувань, у них краще складаються стосунки, відвідувачі церкви щасливіші і більш задоволені, а також вони мають краще психічне здоров’я.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button