війна

Українці зможуть по «гарячій лінії» дізнатись про поховання загиблих родичів внаслідок російської агресії – Національна поліція України

Внаслідок військових дій РФ на території України багато з’являється людських жертв, яких поліцейські намагаються ідентифікувати. При цьому Національна поліція України відкрила «гарячу лінію» для родичів загиблих. Оператори готові надати необхідну консультацію та роз’яснення щодо процедури поховання.

Джерело: Viber «Країна_інфо

Телефон: 0 894 201 867

Зазначається, що «гаряча лінія» працює цілодобово.

«Наразі у звільнених від російських військ населених пунктах поліцейські цілодобово працюють над пошуком та ідентифікацією загиблих мирних людей. Тіла жертв військової агресії Росії направляють на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Після проведення необхідних досліджень тіла загиблих передають родичам для поховання», – пишуть в повідомленні.

Також був наданий перелік телефонів поліції певного регіону, аби звертатись з усіх інших питань: https://cutt.ly/KFr3q8G

Українці зможуть по «гарячій лінії» дізнатись про поховання загиблих родичів внаслідок російської агресії – Національна поліція України
Джерело: Viber «Країна_інфо»

Нагадаємо, що в нашій державі запрацювала «гаряча лінія» для пошуку українських військовополонених, загиблих, зниклих безвісти тощо.

Контакти:

  • 16-48
  • 044-287-81-65
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button