Новини суспільстваХристиянські новини

Цькування Львівської викладачки або загроза науковцям: як ЗМІ відреагували на погляди Ольги Мер’є щодо сексуальних розладів?

Викладачка «Львівської політехніки» Ольга Мер’є під час онлайн-пари розповіла про свої погляди щодо сексуальних розладів. Через це у засобах масової інформації почалося справжнє цькування та маніпуляції.

Відомо, що 39-річна Ольга Мер’є викладає на кафедрі дизайну та основ архітектури Інституту архітектури в НУ «Львівська політехніка». Ольга Мер’є є кандидатом наук з архітектури.

Що відбулося на онлайн-парі Ольги Мер’є, відомо завдяки аудіозапису, який тривав близько шести хвилин.

З його змісту стає зрозуміло, що у розмові беруть участь троє людей: викладачка Ольга Мер’є, студентка Вікторія та ймовірно, також викладач.

Студентка пропонує тему наукового проєкту, в якій відчувається її індоктринованість ЛГБТ-ідеологією та феміністичним дискурсом, і викладачка демонструє щодо неї скепсис.

Під час онлайн-пари Ольга Мер’є заявила, що буде виступати проти цієї теми.

Також викладачка підкреслила: «Люди, які сповідують християнські цінності, насамперед розуміють, що це є хворе суспільство. Тобто якщо хтось себе позиціонує, як гей або лесбійка – це людина, у якої нездорова психіка, і цю людину треба лікувати. Нам не потрібно впарювати, що ми повинні їх визнати й розуміти. Ми не повинні їх розуміти, ми їх повинні лікувати».

Реакції на подію

Через ці заяви Ольги Мер’є, ЗМІ почала звинуватити викладачку. Журналісти вдалися до маніпуляцій уже на рівні заголовків: у них часто фігурувало формулювання «гомофобний скандал».

Апеляція до ідеологеми «гомофобія» і використання негативно забарвленого терміну «скандал» та подібної лексики чітко вказують на прагнення журналістів зобразити позицію викладачки неприйнятною, а самі сексуальні відхилення та їхню ідеологізацію – навпаки, як норму.

Журналісти прес-служби ZAXID.NET навіть звернулися по оперативний коментар щодо ситуації у прес-службу «Львівської політехніки».

Агенція «РБК-Україна» опублікувала матеріал Світлани Мащенко. В ньому йшлося, що з анонімної скриньки на редакційну пошту «РБК-Україна» прийшов аудіозапис онлайн-пари Ольги Мер’є. У супровідному листі йшлося: «Доброго дня, от яку лекцію вчора (29.03.2021) проводила викладачка типографіки Мер’є Ольга Валеріївна в Національному Університеті “Львівська Політехніка”. Розповідала про те що гендер − це видумка, харасмент це лише для геїв та лесбійок і якщо ви себе такими вважаєте, то вас треба лікувати. І це вона транслює студентам вже роками. Буду дуже радий, якщо поширите цю новину, можливо хоч так вона відчує хоча б якісь наслідки своїх дій».

Однак значна частина читачів підтримала викладачку.

Зокрема, Максим Коляда, засновник Агенції кар’єрного дизайну «Vector», прокоментував пост заступниці міністра МОНу Інни Совсун «Про скандал у Львівській політехніці».

Він зазначив, що в публікації немає жодної інформації, заяв, коментарів від учасників згаданої ситуації; немає жодних доказів, що існує конфлікт, чи ескалації ситуації між студенткою, викладачкою, адміністрацією ЗВО.

«Але журналісти та активісти роздмухують “Полум’я інквізиції” (посилання на візуал до посту) у соціальних мережах з метою переконати нас, що в стінах “Львівської Політехніки” відбувається щось гідне публічного осуду», – пише Макс.

Засновник Агенції кар’єрного дизайну «Vector» зауважує, що у своєму ж першому абзаці, Інна Совсун оцінює позицію Ольги Мер’є як «дику позанаукову мішанину», «абсурд критичного рівня», але нижче, сама наводить той факт, що до 1992 року гомосексуальність вважалась хворобою, що було відображено зокрема у МКХ-9.

Читайте також:

Також він зазначив, що заступниця міністра заявляє про «очевидність того», що «викладачка продемонструвала повну неповагу до людської гідності та прав людини». Хоча на записі онлайн-пари немає жодного факту, що підтверджував би відчуження чи порушення викладачкою прав людини. До того ж далі Інна Совсун  публічно озвучує свої переконання: «Я переконана, що права людини не можна поважати…». Але заступниця міністра чомусь засуджує право викладачки на публічне озвучення своїх переконань, зауважує Максим.

Загроза науковцям

Академічному середовищу не раз намагалися накинути норми ЛГБТ-ідеології. Зокрема, через те, що Асоціація сексологів та сексотерапевтів Україні (АССУ) написала рецензію на дитячу книгу «Принцеса+принцеса: довго і щасливо», з боку прихильників ЛГБТ-ідеології та подібних ідеологічних течій були спроби цькування науковців.

Книга доносить ідею «нормальності» гомосексуальних стосунків між жінками.

Однак у рецензії, підписаній науковою радою АССУ, відзначається, що «поведінкові та статево-рольові приклади, наведені в книзі, є такими, що не відповідають перебігу нормального психосексуального розвитку дитини».

Науковці підкреслили, що «дана книга несе в собі ризики завдання шкоди психосексуальному розвитку дітей та підлітків».

Висновок

Ситуація з Львівською викладачкою вкотре демонструє «переслідування» українських науковців, які виступають проти ЛГБТ-ідеології. До того ж українське суспільство не готове відмовитися від «гендерної ідеології». Про це свідчать: і дитяча книга «Принцеса+принцеса: довго і щасливо», і підтримка урядом «Партнерства Біарріц», і суперечливі пункти в указі Президента Володимира Зеленського у «Національній стратегії у сфері прав людини».

Тому закликаємо молитися за ситуацію щодо Ольги Мер’є та за Божий захист для нашої країни від ЛГБТ-ідеології.

Від редакції хочемо заявити про неприпустимість цькування за погляди. Також вважаємо неприпустимим запровадження в освітній процес чисто ідеологічних суджень, які викликають супротив в більшості громадян, а також є сумнівними щодо моралі.

Джерела:

https://sobor.com.ua/news/ckuvannya-naukovciv

https://politteo.online/novyny/v-ukrayini-pryhylnyky-lgbt-rozpochaly-czkuvannya-naukovcziv/?fbclid=IwAR0mK2JYfVOA4_CiJxfn3S-8YLIPfuFAGCepzM-xIooba-Fsipl4HWOHAno

https://www.facebook.com/max.kolyada.3/posts/4201020143255550

https://zaxid.net/vikladachku_lvivskoyi_politehniki_zvinuvatili_u_gomofobiyi_n1516705

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Поки в Україні не буде заборонене фінінсування пропаганди ЛГБТ і педофілії (її також потихеньку “пропихають”), через нак звані “благодійні” фонди, такі псевдоскандали не припиняться. Якщо для них не буде приводу, їх будуть створювати на пустому місці ті, хто отримує ці юдині срібняки за зраду істини, бо гроші “просто так” не платять навіть багаті “меценати”.
    Ользі Мер’є щира подяка і пошана від абсолютної більшості адекватних людей зі здоровим ґлуздом як в Україні, так і за її межами! Чим більше вас будуть цькувати представники квазіжурналістики та псевдонауковці, тим важливішою буде ваша тверда і принципова позиція. Радий, що ви на боці правди, і дай Боже, щоб ці інфогієни (які нападають тільки гуртом) вас не залякали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button