Медіа новини

Християнські музиканти записали звернення до росіян про війну в Україні

Християнські музиканти та виконавці записали відеозвернення до росіян щодо ситуації в Україні.

Джерело: invictory

Василь Чеховський (лідер гурту IMPRINT), Сергій Львів, Геннадій Гвоздь, Геша Ушивець, Валя Кушнерєва (група Далеко), Сергій Носач (ЛППЛ), Костянтин Косячков, Андрій Колодич (Переплавка) записали відео з метою привернути увагу, переважно російських християн, до ситуації в Україні.

Лідер гурту IMPRINT Василь Чеховський: «Я зараз прозріваю від того, як багато людей, великих людей з великим followers виставляють свою позицію і прямо говорять про те, що відбувається в Україні, які живуть там і звертаються до людей і показують свою позицію. Я сьогодні хочу звернутися до людей, які у мене в друзях, яких я знаю та які також впливають на якусь аудиторію, де 10-20 тисяч підписників. Друзі, сьогодні не треба показувати, як ми молимося сильно, як ми співаємо пісні «Ні війні», сьогодні треба чітко сказати, що Путін пішов війною на Україну. Це допоможе, розплющить очі трошки людям. У Росії жодної інформації немає, залізна завіса, просто ніхто нічого не чує і не знає. Але ви будете цим голосом. Не бійтеся, вас не поб’ють за це, але історія запам’ятає вас. Але якщо ви просто фотографуєте, як ви молитеся, як ви плачете − повірте друзі, це все показуха та пафос, тому будьте чесними — покажіть щось більше того, як ви плачете».

Геша Ушивець: «Дорогі росіяни, я проїхав усю Росію, грав майже у всіх містах, у мене мільйони друзів. Що ви робите? Ви вбиваєте дітей, ви вбиваєте людей похилого віку. Моя мати сидить у підвалі, мій батько сидить у льоху, у тому, в якому він сидів при фашистах».

Костянтин Косячків: «Якщо ви знаєте мене, якщо ви вірите мені, тоді послухайте, що я скажу про війну. Мої родичі, мої друзі перебувають в Україні, їх бомбардують, їх вбивають, багато хто з них у страшній небезпеці. Якщо ви не вірите, зверніться до інтернету, зверніться до телеграм-каналів. Це очевидно. Вимкніть зомбі-ящик, розплющте очі. Війна — це безумство, це ганьба Росії».

Сергій Носач (ЛППЛ): «Я перебуваю в Німеччині. Дивіться, що тут відбувається: багато людей приходять, приносячи їжу, медикаменти, все, що може стати у пригоді українцям, і сьогодні це машинами вирушатиме в Україну. Я теж прийшов допомогти. Тримайтесь, весь світ зараз підтримує Україну. Я звідси зроблю все можливе для вас, для нашої перемоги».

Андрій Колодич (Переплавка): «Все життя прожив у Києві, все життя мотався Україною, по всій— і немає ніде ні нацистів, ні фашистів. Дуже мирні та прекрасні люди, які тут живуть. Жили ми чудово, нікого не чіпали, та ви прийшли й почали нас вбивати».

Читайте також: 

Якщо ти 24 лютого 2022-го прокинувся в Україні

Як зазначено в ролику, відео було записано в перші дні війни, багато музикантів не змогли записати звернення через евакуацію, зараз ситуація в країні гірша і критичніша.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button