Варто замислитись

Як Генрі Форд платив робітникам, які відпочивали

На одному з заводів Генрі Форда бригада робітників отримувала кошти за те, що відпочивала. Це була сервісна бригада, яка відповідала за безперебійну роботу конвеєра. Простіше кажучи – ремонтники. Вони отримували заробітну плату тільки тоді, коли сиділи в кімнаті відпочинку. Як тільки загорялась червона лампочка поломки лінії зборки, зупинявся лічильник, який нараховував їм гроші.

Більше про Генрі Форда:

По-перше, вони завжди оперативно ремонтували, щоб швидше повернутися в кімнату відпочинку. По-друге, вони робили ремонт завжди якісно, щоб їм не прийшлося залишити кімнату найближчим часом через ту ж саму несправність.

Олександр Соколовський

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!