Мультимедія

Як Бог став Царем, або чому ми всі неправильно читали Єва́нгелія

Надзвичайно радий запропонувати Вам нову порцію добірного біблійного богослов’я від Н. Т. Райта. Як не крути, але головною темою Ісусової Благої Звістки було Царство Боже, яке прийшло у цей світ. Однак, як так трапилось, що ми геть загубили цю тему з нашого благовістя? Як так сталося, що наша «блага звістка» так сильно відрізняється від Ісусової? Так сильно, що ми заледве знаходимо її в розповідях чотирьох євангелістів? І виникає питання: це з ними щось не так, чи може все-таки з нами? Розібратись у цьому нам допоможе неперевершений Н. Т. Райт у своїй чудовій лекції на цю тему. У ній зокрема ви зможете почути відповідь на питання як пов’язані між собою Царство і Хрест, і як Євангеліє Ісуса пов’язане з політикою та суспільним життям?

Ви можете підтримати цей проєкт:
підписавшись на канал ✍️
поставивши уподобайку 👍
натиснувши дзвіночок 🔔
поділившись цим відео з друзями ✉️

Підтримати ж переклад англійських проповідей вашими донейтами можна тут:
👉 ПриватБанк 5168 7422 3782 7997 Тегза Ярослав Васильович «на переклад».
👉 PayPal: YAROSLAV TEHZA tvijdyvnyj@gmail.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!