Актуальне

Технології та шлюб – ми повинні встановити межі

Технології стали величезною перешкодою для багатьох шлюбів. Технології та шлюб іноді суперечать одне одному: замість того, щоб розв’язувати проблеми чи витрачати час на розмову, ми дістаємо телефони й занурюємо свій розум у нескінченний перегляд стрічки соцмереж. Смартфон став милицею та відволікає від справді важливого в житті.

Наприкінці кожного тижня мій телефон надає мені «звіт про час використання пристрою». Цей звіт дивує мене щотижня. Мене це не повинно дивувати, тому що зазвичай це приблизно однакова кількість годин. Але це так.

Як це можливо, щоб я проводила чотири, п’ять, шість або навіть сім годин на день, дивлячись на свій телефон? Деякі з них є робочими годинами. Але, чесно кажучи, більшу частину цього часу я витрачаю на безцільне гортання соціальних мереж або надсилання текстових повідомлень. Щотижня я ставлю собі одне й те саме питання: «Як я могла використати цей час краще чи ефективніше?»

Технології і шлюб

Ми з чоловіком багато розмовляли про те, як Ісус використовував би технології, якби вони були доступні, коли Він жив на землі. Чи користувався б Він смартфоном? Чи мав би Він сторінку в Instagram? Звичайно, на ці запитання немає правильних чи неправильних відповідей, але я впевнена, що Він не дозволив би технологіям забирати час у Його стосунків.

Технології тут, щоб залишитися

Технології тут, щоб залишитися. Ігнорування – це не вихід. Простий факт полягає в тому, що більшість людей потребують технологій для ефективного функціонування у 21 столітті. Маючи на увазі цей факт, я вважаю, що чудовим питанням, яке варто поставити собі, було б таке: «як ми можемо ефективно та результативно використовувати технології, не руйнуючи наших стосунків?» Технологія та шлюб не обов’язково повинні суперечити одне одному.

Не забувайте про межі

Це не складне слово, але його дуже важко реалізувати. Технології без меж – це нездоровий спосіб життя. Більшість батьків ніколи б не дозволили своїм дітям грати у відеоігри без будь-яких обмежень, то чому ж ми дозволяємо собі жити таким чином із нашими телефонами? Шлюби по всій країні страждають через те, що ми проводимо більше часу з нашими телефонами, ніж з нашими чоловіками чи дружинами.

Схожі статті

Спробуйте влаштувати вечори побачень протягом наступних кількох тижнів, щоб обговорити деякі здорові межі, які ви можете встановити у своєму домі, щоб підтримувати здорові межі з технологіями.

5 запитань для початку розмови про технології та шлюб

Ось кілька запитань, щоб почати розмову. Не забудьте використати цей час, щоб бути вразливим і чесним зі своїм чоловіком чи дружиною, не ображаючись.

1. Чи вважаєте ви, що використання мною технологій впливає на наші стосунки позитивно чи негативно?

2. Чи є у вас ідеї щодо того, як ми можемо працювати разом, щоб встановити реалістичні межі в нашому домі, коли мова йде про технології?

3. Як ми можемо практично змінити деякі звички, щоб приділяти більше часу та енергії нашому шлюбу?

4. Як, на вашу думку, я можу більш ефективно використовувати свій телефон у повсякденному житті?

5. Як ми можемо притягувати один одного до відповідальності, коли йдеться про використання технологій?

Джерело: churchleaders.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!