Світ

Бразильський футболіст Роберто Фірміно заохочує ділитися Доброю Новиною про Ісуса Христа

Роберто Фірміно, бразильський футболіст, опублікував у своєму Instagram-акаунті меседж про те, як сила Божа змінює життя. Він бажає поширювати Добру Новину про Ісуса Христа і заохочує інших до цього.

Джерело: Telegram «Християнські Новини України та Світу»

«Неможливо зустрітися з Богом, отримати надприродний досвід із Богом, і залишитися таким же», – наголосив футболіст.

Роберто Фірміно зробив видатну кар’єру у світі спорту. Однак він бажає поширити Слово Боже всюди, де це можливо.  Зокрема, він у своєму Instagram-акаунті опублікував послання, де описує, як сила Божа змінює життя.

Зазначається, що «бразильський футболіст заохочує християн ділитися Доброю Новиною зі своєю сім’єю та друзями, які ще не знають Ісуса».

Як підкреслив Фірміно, місія поширювати Добру Звістку про Ісуса Христа «не має фаворитів, оскільки Бог розраховує на кожного з людей, які прийняли Христа як Спасителя, щоб інші могли пізнати Його доброту і Його любов».

Читайте також:

«Але як покличуть Того, у Кого не повірили? Як повірять у Того, про Кого не чули? Як почують без проповідника? І як будуть проповідувати, якщо не будуть послані? Як написано: як прекрасні ноги благовісників миру, благовісників добра!» (Римлянам 10:14-15)», – заявив Роберто, посилаючись на Боже Слово.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button