Новини суспільстваХристиянські новини

Реклама та стягування плати за перегляд: YouTube оновить правила користування

З 1 червня 2021 року компанія YouTube оновить умови використання відеохостингом. Зокрема, буде вставляти рекламу в усі відеоролики та стягувати плату з користувачів за доступ до Контенту.

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на youtube.com

Згідно з оновленими правилами YouTube, ви надаєте компанії право монетизувати ваш Контент у Сервісі. Це може передбачати показ реклами в Контенті чи поруч із ним або стягнення плати з користувачів за доступ до Контенту.

При цьому ця Угода не дає вам права отримувати будь-які виплати.

Також з 1 червня поточного року всі виплати, які користувач має право отримувати від YouTube за іншими угодами, вважатимуться нарахуванням роялті.

До того ж, якщо цього вимагає закон, компанія Google утримуватиме податки із таких виплат.

Читайте також:

За оновленими умовами користування також запроваджуються обмеження стосовно розпізнавання облич.

YouTube і раніше забороняли збирати інформацію, за допомогою якої можна ідентифікувати особу без її дозволу. В оновлених Умовах компанія чіткіше пояснила, що ці правила також розповсюджуються на розпізнавання облич.

Нагадаємо, що адміністратори YouTube усунули зі свого відеохостингу канал «Life Site News», який є найбільшим у світі пролайф-сайтом.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button