Медіа новини

Facebook та Instagram видаляє ключові слова щодо релігії

Компанія Meta, яка володіє Facebook та Instagram, оголосила, що 19 січня 2022 року видалить ключові слова з реклами, націленої на здоров’я, расу, сексуальну орієнтацію, релігію чи політику.

Джерело: theukrainians

Видалення параметрів детального націлювання може негативно вплинути на деякі підприємства та організації. Деякі з рекламних партнерів уже висловлювали занепокоєння щодо скасування цих варіантів націлювання через їхню здатність сприяти позитивним змінам у суспільстві.

Наразі невідомо як це позначиться на релігійних спільнотах та сторінках, але очевидно, що зміни відбудуться, і це може звузити аудиторії й впливати на кількість переглядів рекламованих публікацій.

Приклади включають:

  • Причини, пов’язані зі здоров’ям (наприклад, «Поінформованість про рак легень», «Всесвітній день боротьби з діабетом», «Хімієтерапія»);
  • Сексуальна орієнтація (наприклад, «одностатеві шлюби» та «культура ЛГБТ»);
  • Релігійні обряди та групи (наприклад, «католицька церква» та «єврейські свята»);
  • Політичні переконання, соціальні питання, причини, організації та діячі.

«Ми впевнені, що зможемо розвинути нашу систему оголошень, щоб задовольнити потреби всіх, кого ми обслуговуємо, при цьому старанно продовжуючи підтримувати одну з найкращих якостей наших платформ – допомагати людям спілкуватися та знаходити підприємства та організації, які їм цікаві», − зазначила компанія Meta.

Які ще зміни з’явилися у соцмережах?

  • Кількість «дизлайків» під відео буде приватним на всьому YouTube з 10 листопада, але кнопка «дизлайк» залишиться. Автори відео, як і раніше, зможуть бачити точну кількість «дизлайків» у YouTube Studio. І алгоритми YouTube також їх враховуватимуть. Про це компанія повідомляє у своєму блозі.

Платформа провела експеримент і дізналася, що більшість користувачів натискають «дизлайк» не через особисте ставлення, а просто для збільшення кількості.

«Ми хочемо створити інклюзивну та поважну середу, у яких творці можуть отримати успіх, самовиражатися та відчувати себе в безпеці», − наголошує компанія.

Читайте також: 

У своєму акаунті в Twitter голова Instagram Адам Моссері повідомив, що мережа запускає нову функцію «Зроби перерву» в Instagram. Ця опція дозволяє вам отримувати нагадування про перерву в програмі після закінчення вибраного часу. Нагадування встановлюється індивідуально під ваш розклад − через 10, 20 або 30 хвилин користування мережею. Вона запропонує різні види діяльності, наприклад, глибоко вдихнути, послухати пісню з вашого списку відтворення або зробити щось із запланованого.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!