Блог Костянтина Воропаєва

Важливе покликане залишатися важливим!

Напівфабрикати, ресторани швидкого харчування, розчинна кава, мікрохвильовки, доказ того, що людині катастрофічно не вистачає часу на важливе в житті. Але ці речі не тільки присутні, більш того вони ведуть убік від справжнього смаку життя, ароматного і неповторного запаху, приготованого саме вами!
Сім’я, подружжя, діти, сімейні цінності й час разом не можуть бути залишені, занедбані і забуті. Це наш фундамент, зміст і рушійна сила, якщо ми є частиною сімейного союзу і любимо!
Мужчини, чоловіки, батьки, коли ви в останній раз робили героїчний вчинок що заслуговує наслідування і захоплення з боку дружини, дітей, колег, друзів? Коли ви купували собі костюм, який подобається саме вам, а не продавцю в магазині? А що щодо спортзалу, коли ви там були в останній раз або навпаки, чи пробували ви малювати картини, записувати музичні твори, боротися зі злочинністю або рятувати життя людей?

Мами, дружини, господині, а коли ви в останній раз балували себе, звичайно в хорошому сенсі, чимось, що подобається і любите саме ви, чашкою дуже смачної кави наприклад, шматочком тортика? А коли в останній раз у вас було тепле і приємне спілкування з коханою людиною або подругою, виїзд всією сім’єю на природу, слухали надихаючу пісню, придбали красиву сукню або кофту?
Можливо ви вже і забули, коли востаннє відвідували професійний салон, економлячи заради сім’ї й сплати комунальних? Коли в останній раз захоплювалися собою, своїми досягненнями й успіхами, що допомагало вам відчути свою унікальність і не бути схожою на інших?
Всім нам потрібно те, що дає нам розуміння нашої мети й значущості в житті. Зрозумійте кожен з нас унікальний і нам необхідно заповнювати резервуар саме наших ексклюзивних потреб, які за своєю суттю не є чимось неординарним і надприродним. Хтось любить ходити під вітрилом, інший їзду на мотоциклі, сад і город, а може політ на повітряній кулі, ці радощі життя допомагають бачити світ іншими очима і розуміти, що життя прекрасне.
Прийміть рішення радіти кожному моменту разом, як сім’я і люблячі один одного люди, але при цьому не забувайте бути собою! Одягніться у свою унікальність, життя можливо змінити вже сьогодні, все в ваших руках, працюйте над вашим щастям разом.
Будьте сміливі й ніколи не забувайте про те, як ваші позитивні експерименти й часом пристрасні бажання, можуть відбитися на вашій дружині, дітях, і родичах. Ми знаємо ціну і користь таких рішень, говоримо це як сім’я, лідери свого будинку, друзі й ваші сусіди по цеху. Важливе в житті покликане залишатися важливим!
“Тому покине чоловік батька й матір, і пристане до своєї жінки, і будуть обоє вони одним тілом, так що вони вже не двоє, але одна плоть. Отже, що Бог поєднав, людина нехай не розлучає!” (Св. Євангеліє від Матвія 19: 5,6)

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Костянтин Воропаєв

Теолог, консультант-наставник, автор статей на богословську і сімейну тематику, журналіст, член асоціації "Новомедіа", спільно з дружиною у 2018 році заснував телеграм канал "Перемагаємо Разом" і сторінку сімейної консультації у Фейсбук.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button