Домашня»Новини»Гендерна дисфорія – Швеція пожинає плоди гендерної ідеології

Гендерна дисфорія – Швеція пожинає плоди гендерної ідеології

32
Поширень
Pinterest WhatsApp

Національна рада Швеції з питань охорони здоров’я та добробуту зафіксувала, що з 2008 року випадки гендерної дисфорії, коли людина не може прийняти свою біологічну стать, серед дівчаток віком 13-17 років збільшилася у 1500%!

Національна рада з питань охорони здоров’я та добробуту визначила, як розвивалася кількість людей з діагнозом гендерна дисфорія. Влада зазначає, що збільшення за останні десять років в основному стосується дітей та молодих людей, і зокрема серед тих, хто зареєстрований як дівчата при народженні.

Серед чоловіків віком від 18 до 24 років гендерна дисфорія збільшилася на 400%.

Експерти не можуть пояснити, як так сталося. Але відповідь доволі проста: так само як переконати людину в тому, що вона надлюдина і народилася для втілення вищих цілей, так само легко, при потрібному рівні наполегливості, можна переконати її й у зворотньому: відмовлятися від своєї сутності й природи.

Хворі на “гендерну дисфорію” схильні до самогубств, загальним чином це психічно хворі люди. Але замість того, щоб належним чином піклуватися про цих людей, ліберальна держава залишає таких бідолах наодинці з їх власним божевіллям. І нічим добрим це не закінчується.

У людей із гендерною дисфорією зазвичай зустрічаються кілька психіатричних діагнозів, такі як аутизм, депресія та тривожні розлади.

Злет діагнозів серед дівчаток цілком зрозумілий, вразливий вік, не сформований світогляд, потрапити під вплив хворої ідеї, яку ліберальний мейнстрім рекламує як прийнятну, дуже легко.

Люди з гендерною дисфорією, такими як транссексуалізм, не ототожнюються з тією статтю, з якою вони були зареєстровані при народженні. Це може спричинити великі страждання для людини, згідно з даними Національної ради з питань охорони здоров’я та добробуту.

У 2018 році загалом трохи менш як 6000 людей, 0,6 на тисячу населення, мали діагноз статевої дисфорії у Швеції. Очікується, що в найближчі роки їх кількість зросте, оскільки все більше людей звертаються за допомогою та піддаються розслідуванню статевої дисфорії.

Джерело: svt.se

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

{:uk}Важливе покликане залишатися важливим!{:}{:ru}Важное призвано оставаться важным!{:}

Наступна стаття

Залишаючи суботу в тіні

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *