Home»Новини»Гендерна дисфорія – Швеція пожинає плоди гендерної ідеології

Гендерна дисфорія – Швеція пожинає плоди гендерної ідеології

29
Поширень
Pinterest WhatsApp

Національна рада Швеції з питань охорони здоров’я та добробуту зафіксувала, що з 2008 року випадки гендерної дисфорії, коли людина не може прийняти свою біологічну стать, серед дівчаток віком 13-17 років збільшилася у 1500%!

Національна рада з питань охорони здоров’я та добробуту визначила, як розвивалася кількість людей з діагнозом гендерна дисфорія. Влада зазначає, що збільшення за останні десять років в основному стосується дітей та молодих людей, і зокрема серед тих, хто зареєстрований як дівчата при народженні.

Серед чоловіків віком від 18 до 24 років гендерна дисфорія збільшилася на 400%.

Експерти не можуть пояснити, як так сталося. Але відповідь доволі проста: так само як переконати людину в тому, що вона надлюдина і народилася для втілення вищих цілей, так само легко, при потрібному рівні наполегливості, можна переконати її й у зворотньому: відмовлятися від своєї сутності й природи.

Хворі на “гендерну дисфорію” схильні до самогубств, загальним чином це психічно хворі люди. Але замість того, щоб належним чином піклуватися про цих людей, ліберальна держава залишає таких бідолах наодинці з їх власним божевіллям. І нічим добрим це не закінчується.

У людей із гендерною дисфорією зазвичай зустрічаються кілька психіатричних діагнозів, такі як аутизм, депресія та тривожні розлади.

Злет діагнозів серед дівчаток цілком зрозумілий, вразливий вік, не сформований світогляд, потрапити під вплив хворої ідеї, яку ліберальний мейнстрім рекламує як прийнятну, дуже легко.

Люди з гендерною дисфорією, такими як транссексуалізм, не ототожнюються з тією статтю, з якою вони були зареєстровані при народженні. Це може спричинити великі страждання для людини, згідно з даними Національної ради з питань охорони здоров’я та добробуту.

У 2018 році загалом трохи менш як 6000 людей, 0,6 на тисячу населення, мали діагноз статевої дисфорії у Швеції. Очікується, що в найближчі роки їх кількість зросте, оскільки все більше людей звертаються за допомогою та піддаються розслідуванню статевої дисфорії.

Джерело: svt.se

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

{:uk}Важливе покликане залишатися важливим!{:}{:ru}Важное призвано оставаться важным!{:}

Наступна Стаття

Залишаючи суботу в тіні

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *