Новини суспільстваХристиянські новини

Святкування 25-річчя та актуальні суспільні питання: відбулося засідання Ради Церков

17 травня 2021 року відбулося засідання Секретаріату Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО). Релігійні діячі обговорили графік урочистостей з нагоди святкування 25-річчя ВРЦіРО, а також сімейний телемарафон й захист прав дітей і сімейних цінностей.

Джерело: irs.in.ua

Секретаріат Ради Церков з нагоди ювілею вирішив проводити наукову конференцію, заплановану на 17 червня поточного року, та врочисту академію, яка відбудеться 24 червня 2021 року.

Також з нагоди свята вийде оновлений збірник про ВРЦіРО, у якому міститься інформація про історію становлення Ради Церков, її нинішню діяльність та довідкові дані про кожного учасника Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Під час засідання релігійні діячі обговорили проведення низки інших заходів, зокрема на місцевому, урядовому та дипломатичному рівнях.

Окрім цього Секретаріат ВРЦіРО обговорив практичні аспекти сімейного телемарафону, який відбудеться 6 червня 2021 року.

Цього року через карантинні обмеження телемарафон замінить Ходу на захист прав дітей і сімей, яку ВРЦіРО щороку проводить у Києві.

Також релігійні діячі готують низку звернень щодо актуальних суспільних питань, у тому числі щодо захисту прав дітей і сімейних цінностей.

Святкування 25-річчя та актуальні суспільні питання: відбулося засідання Ради ЦерковСвяткування 25-річчя та актуальні суспільні питання: відбулося засідання Ради Церков

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button