Новини суспільстваУкраїна

В Україну завезли небезпечний для здоров’я арахіс з Єгипту

У магазинах України виявили небезпечний для здоров’я арахіс, який привезли з Єгипту. Про це повідомила Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Джерело: lb.ua

Держслужба заявила, що небезпечний продукт виявили в магазинах Одеської та Івано-Франківської областях.

Однак операторам ринку необхідно вилучити арахіс з обігу, бо в ньому є перевищення максимально допустимих рівнів афлотоксинів, зазначено в повідомленні.

Також операторам потрібно «у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність», наголосила Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Читайте також:

Зазначається, що афлатоксин-В1 – отруйна речовина для людей і тварин, яку виділяють деякі види мікроскопічних цвілевих грибів. Він викликає злоякісні пухлини та цироз печінки, а також знижує імунітет. При сильному отруєнні афлатоксином-В1 можливі набряк мозку та гостра печінкова недостатність.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button