Новини суспільства

Нові дослідження: Вчені дослідили вплив алкоголю на мозок та отримали разючі результати

Згідно з недавнім дослідженням, алкоголь шкідливий для мозку в будь-якій кількості, що підтверджено аналізом МРТ 25 000 осіб. Дослідження показало, що навіть невелика кількість алкоголю негативно впливає на мозок.

Джерело: glavcom

Вживання алкоголю в помірних кількостях є поширеним явищем. У результаті навіть незначні негативні наслідки вживання алкоголю можуть мати значний вплив на суспільство. Це погіршується тим фактом, що більшість людей вважають, що алкоголь абсолютно нешкідливий для здоров’я мозку, навіть у відносно малих дозах.

Попередні дослідження показали, що надмірне вживання алкоголю може бути шкідливим для мозку. Однак існують суперечливі дані щодо впливу помірного вживання алкоголю. Крім того, вплив помірного вживання алкоголю на структуру мозку ще не було широко досліджено. Також деякі дослідження показали, що вино потенційно може мати корисний вплив, якщо вживати його в помірних кількостях.

У недавньому дослідженні автори використали дані, отримані з британського Біобанку. Вони проаналізували інформацію про понад 25 000 осіб, беручи до уваги такі змінні, як стать, вік, рівень освіти, кількість спожитого алкоголю, розмір і стан мозку за допомогою магнітно-резонансної томографії, а також записи медичних консультацій з різних причин, разом з даними тестів пам’яті.

Читайте також:

Відповідно до дослідження, щільність сірої речовини в мозку учасників зменшувалася, оскільки кількість споживаного алкоголю збільшувалася щотижня. Згідно з підрахунками дослідників, помірне споживання алкоголю спричинило зменшення об’єму мозку приблизно на 0,8%. Вживання алкоголю було пов’язане з порушенням зв’язків білої речовини в мозку. Вплив вживання алкоголю на мозок був більш значним у людей з гіпертонією та ожирінням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button