війна

Заборонено виїжджати за кордон держслужбовцям, які непридатні до військової служби – ДПСУ

Непридатним до військової служби держслужбовцям заборонено виїжджати за кордон, окрім відрядження. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко. Проте відповідне рішення викликало неоднозначні оцінки.

Джерело: radiosvoboda.org

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, згідно з постановою, яку схвалив уряд, заборонено на час війни виїжджати чиновникам за кордон без поважних причин.

За словами речника, заборона стосується «чіткого переліку посадових осіб, зокрема керівної ланки, народних депутатів, суддів, прокурорів тощо, а також працівників, заброньованих за органами держвлади на період мобілізації».

Відповідні особи не можуть залишати Україну, якщо вони не придатні до військової служби, окрім певних винятків, зазначив Андрій Демченко.

Також як повідомив Telergam-канал ZN.UA, речник Державної прикордонної служби назвав підстави, які існують для перетину кордону цими особами:

  • виїзд жінкам або батькам-одинакам для відвідування дітей за кордоном у виняткових випадках за наявності відповідних документів;
  • виїзд для лікування за кордоном;
  • виїзд на підставі окремого рішення голови ДПСУ, у разі смерті членів сімей за кордоном.

Читайте також:

Заборона стосується як чоловіків, так і жінок-держслужбовців, підкреслив Андрій Демченко.

Однак деякі народні депутати вважають, що постанова «може призвести до масового складання мандатів на місяцях і колапсу самоврядування», повідомляє сайт lb.ua.

Тому «профільний Комітет з питань місцевого самоврядування вже звернувся до КМУ з проханням терміново переглянути рішення», зазначається в повідомленні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button