Християнські новини

Створена депутатська група За духовність, моральність та здоров’я України

До складу групи уже ввійшло понад 70 народних депутатів.
Мета даної міжфракційної депутатської групи – об’єднати народних обранців навколо формування духовних цінностей в українському суспільстві. Крім цього, для прийняття відповідних законів, які будуть сприяти зміцненню моралі, духовного та фізичного здоров’я нації, та перешкоджанню негативним явищам, які мають місце в українській державі.

Більше про роботу в парламенті:

Нагадаємо, що міжфракційна депутатська група “За духовність, моральність та здоров’я України” створюється втретє. Вона існувала в VІ та VІІ скликаннях Верховної Ради України. Як і в попередні рази, у VІІІ скликанні її очолив Павло Унгурян. Найближчим часом група обіцяє оприлюднити свої плани на поточний 2015 рік.

http://risu.org.ua/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button