СвітХристиянські новини

В Росії почали переслідувати блогерів за місіонерство в соцмережах

“Пішла хвиля справ щодо притягнення до відповідальності за порушення правил здійснення місіонерської діяльності в соціальних мережах. Органи прокуратури відстежують інформацію не тільки на сторінках релігійних організацій, особистих сторінках священнослужителів, а й активних учасників”, – повідомляє 27 лютого в своєму блозі християнський адвокат Інна Загребіна, яка раніше працювала в Гільдії експертів з релігії та права.
Як відомо, кілька років тому в РФ було прийнято репресивні “закони Ярової”, які, зокрема, забороняють будь-яку місіонерську діяльність (релігійну проповідь) за межами будівель релігійних об’єднань в разі відсутності у проповідника офіційно оформленого документа про дозвіл йому здійснювати місіонерську діяльність.

У зв’язку з цим Інна Загребіна закликає блогерів: “1. Вказувати повне найменування релігійної організації при розміщенні запрошень [на релігійні заходи]. 2. Мати повноваження на місіонерську діяльність. 3. Якщо викликали для надання свідчень, терміново зв’язатися з юристом, при відсутності юриста скористатися 51 статтею Конституції РФ і надалі запросити юриста”.
Штраф, що накладається в РФ на юридичну особу за “незаконну місіонерську діяльність” досягає 1 млн рублів, а на фізичну особу – 50 тис. Рублів.

Джерело: credo.press

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button