Домашня»Новини»В Росії почали переслідувати блогерів за “місіонерство” в соцмережах

В Росії почали переслідувати блогерів за “місіонерство” в соцмережах

13
Поширень
Pinterest WhatsApp

“Пішла хвиля справ щодо притягнення до відповідальності за порушення правил здійснення місіонерської діяльності в соціальних мережах. Органи прокуратури відстежують інформацію не тільки на сторінках релігійних організацій, особистих сторінках священнослужителів, а й активних учасників”, – повідомляє 27 лютого в своєму блозі християнський адвокат Інна Загребіна, яка раніше працювала в Гільдії експертів з релігії та права.

Як відомо, кілька років тому в РФ було прийнято репресивні “закони Ярової”, які, зокрема, забороняють будь-яку місіонерську діяльність (релігійну проповідь) за межами будівель релігійних об’єднань в разі відсутності у проповідника офіційно оформленого документа про дозвіл йому здійснювати місіонерську діяльність.

У зв’язку з цим Інна Загребіна закликає блогерів: “1. Вказувати повне найменування релігійної організації при розміщенні запрошень [на релігійні заходи]. 2. Мати повноваження на місіонерську діяльність. 3. Якщо викликали для надання свідчень, терміново зв’язатися з юристом, при відсутності юриста скористатися 51 статтею Конституції РФ і надалі запросити юриста”.

Штраф, що накладається в РФ на юридичну особу за “незаконну місіонерську діяльність” досягає 1 млн рублів, а на фізичну особу – 50 тис. Рублів.

Джерело: credo.press

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

На християн біженців в Бангладеші здійснюють напади

Наступна стаття

У Південній Кореї припиняють богослужіння через коронавірус

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *