СвітХристиянські новини

Китай погрожує у християн відібрати дітей і відправити у табори перевиховання

Член Церкви завіту Раннього дощу Китаю каже, що Комуністична партія Китаю продовжує переслідувати членів церкви, погрожуючи відправити їхніх дітей до урядових таборів для перевиховання, або насильно відібрати усиновлених дітей у батьків, повідомляє Слово про Слово з посиланням на christianpost.com.
У відео, яке опубліковане в середу разом з новою доповіддю Міжнародного Christian Concern, Ляо Цян, член ERCC в Ченду, сказав, що, попри закриття церкви і ув’язнення Пастор Ван в грудні 2018 року, КПК продовжує переслідувати їхніх членів. 
У відео, що супроводжує новий звіт ICC “Про релігійне придушення в Китаї”, Цян зазначив, що його родина була змушена покинути Китай і втекти до Тайваню разом зі своєю багатодітною родиною, “оскільки Комуністична партія Китаю безмежна у своїх переслідуваннях”.
“Вони не тільки погрожували нам, нормальним дорослим, нормальним членам церкви, але й загрожували нашим дітям”, – сказав Цян. – Деякі з наших членів усиновили дітей, і КПК насильно відсилала усиновлених дітей до первісної родини. Це головна причина, чому ми втекли з Китаю. Тому що ми не можемо гарантувати, що наша усиновлена ​​дитина не буде відібрана ними”.

Комуністичні чиновники вилучили чотирьох усиновлених дітей з однієї родини ERCC, повернули їх до своїх біологічних батьків і врешті-решт розігнали їх серед інших будинків, сказав Цян.
“Це жива трагедія”, – сказав Цян. “Їхній постійний гніт змусив мене відчувати, що ми повинні тікати з Китаю, адже наші діти для нас найважливіші”.
Крім захоплення дітей у батьків-християн, КПК також погрожувала відправити християнських дітей до урядових таборів для перевиховання та наказала батькам утримуватися від зарахування своїх дітей до церковних шкіл, сказав Цян.
Цянь закликав американські ЗМІ повідомляти про пригнічення релігійних меншин, що відбуваються в Китаї. Прозорість, за його словами, є однією з найбільших загроз комуністичного режиму.
“Найбільша допомога полягає у повідомленні про переслідування. Повідомити про це справедливо. Ми не кажемо, що уряд США повинен чинити тиск на китайський уряд. На це ми не сподіваємось”, – сказав Цян. “Те, що найбільше боїться КПК, піддається впливу. Вони бояться прозорості. Ми не хочемо, щоб уряд чи громадськість чинили тиск на КПК. Тому що за таких обставин КПК неодмінно посилить релігійне переслідування. Чим гірші відносини між Китаєм і США тим гіршими стають переслідування на християн”.
За словами Цян, Китай продовжує переслідувати християн, щоб отримати переваги в майбутніх дипломатичних відносинах із США. Він додав, що КПК “змушує вас думати, що вони готові йти на компроміси, оскільки знають, що американці піклуються про свободу віросповідання. Якщо Китай піде на поступки в релігійній свободі, тоді США повинні йти на компроміс у торгівлі”.
“ЦПК політизує свободу віросповідання, а не християн”, – наголосив він. 
Джина Го, регіональний менеджер ICC для Південно-Східної Азії та автор звіту, пояснила, що такі християни, як Цян, вагаються просити США про втручання, оскільки це, швидше за все, посилить подальше переслідування уряду.
“Навіть отримуючи інтерв’ю в Тайвані, сім’я Цян зазнавала утисків з боку уряду”, – сказала вона, повідомляє  Baptist Press. “Ви можете собі уявити, якби вони виділялися і говорили:” Ми хочемо, щоб уряд США щось зробив для нас”, це, мабуть, посилило переслідування. Але я не думаю, що це суперечить зусиллям інших людей намагатися робити справи від імені їх.
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button