війна

Жертовне служіння: в Ірпені під час евакуації людей загинув християнин-волонтер Анатолій Бережний

6 березня, в результаті російського мінометного удару у місті Ірпінь, загинув 26-річний брат-волонтер Анатолій Бережний.

Джерело: Telegram-канал «ЄХБ | Братство»

Це сталося, коли Анатолій допомагав жінці з двома дітьми евакуюватися з Ірпеня до автобуса через зруйнований міст. До транспорту залишилось дійти всього 200 м, але в них влучила міна, яку пустили російські окупанти.

Християнин-волонтер півтора року тому з дружиною переїхали в Ірпінь із міста Сіверськодонецьк, що на Луганщині. Вони активно служили в Ірпінській біблійній церкві.

Коли розпочалась повномасштабна війна, то Анатолій вивіз дружину до безпечних місць, а сам повернувся до Ірпеня, щоб служити церкві, населенню, біженцям.

Співчуваємо родині Бережних. Нехай Господь втішить вас та духовно й морально зміцнює в ці важкі часи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button