Домашня » Новини » В Індії прийнято закон, який карає за навернення людей

В Індії прийнято закон, який карає за навернення людей

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Індії ухвалили закон, який передбачає суворе покарання за релігійне навернення шляхом обману, чи примусу до шлюбу.  

Відповідно до Закону про свободу віросповідання Хімачал-Прадеш 2019, кожному засудженому може загрожувати від одного до п’яти років в’язниці, сім, якщо це стосується навернення далітів, жінок та неповнолітніх.

«Закони проти навернення є інструментом для залякування вразливих християн», сказав Саджан К. Джордж, президент Глобальної ради індійських християн.

Даліти (або «недоторканні»), жінки та діти зазнають жахливих порушень прав людини в Індії. Християнство є привабливим завдяки основній вірі, що всі ми створені Богом рівними. Вчення Ісуса та ставлення до жінок, дітей, різних класів та національностей є прикладом любові Бога до всіх людей.

Християн часто брехливо звинувачують у наверненні людей шляхом шахрайства, насильства чи підкупу.

Закон вимагає, щоб потенційні новонавернені та релігійні лідери, які беруть участь у їхньому наверненні, заявляли про свій намір у листі до повітового магістрату за місяць до навернення. Це не потрібно нікому, хто навертається до своєї первісної релігії.

“Новий закон містить деякі терміни, які раніше були відсутні, такі як примус, викривлення фактів, шлюб, надмірний вплив”, – сказав Саджан К. Джордж.

Більше про ситуацію в Індії:

Антиконверсійні закони «дискримінують релігійні меншини. Вони можуть посіяти насіння сектантської підозрілості серед громад, які спільно проживали мирним шляхом і можуть бути використані проти найслабших у суспільстві, зокрема далітів, жінок та дітей “, – сказав він.

Хімачал-Прадеш, штат на півночі Індії, очолює Партія Бхаратія Джаната (BJP), політична партія прем’єр-міністра Індії Моді

Джерело: christianfreedom.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 

Попередня Стаття

Людина у всій повноті

Наступна Стаття

Великобританія планує витратити мільйони на рекламу абортів

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *