Християнські новини

Великобританія планує витратити мільйони на рекламу абортів

25 вересня 2019 року — Сполучене Королівство оголосило в понеділок, що витратить 600 мільйонів фунтів на “матеріали для планування сім’ї” для країн третього світу, включаючи аборти та контрацепцію.
Секретар міжнародного розвитку Великобританії Алок Шарма виступив із заявою в ООН, заявивши, що “універсальне сексуальне та репродуктивне здоров’я та права” є важливими для досягнення “загального охоплення послугами охорони здоров’я”.
Планується, протягом наступних п’яти років витратити 600 мільйонів фунтів на різні “розхідні матеріали для планування сім’ї” в найбідніших країнах світу, таких як Бангладеш, Сирія та Ємен. Ця сума охопить деякі законні послуги охорони здоров’я, такі як лікарські засоби для запобігання смерті при пологах, а прес-реліз уряду Великої Британії говорить лише про евфемізми, такі як “репродуктивна охорона здоров’я”, але поставки включатимуть “презервативи, протизаплідні таблетки, та безпечні аборти » повідомляє Telegraph.
“Велика Британія стоїть на передньому плані глобальних зусиль щодо просування сексуального та репродуктивного здоров’я та прав жінок і дівчат, які проживають у найбідніших країнах світу”, – заявила Шарма. “Ця допомога Великобританії допоможе надати мільйонам жінок і дівчат контроль над своїми тілами, щоб вони могли вибирати, коли й скільки дітей хочуть. Це основне право, яке заслуговує кожна жінка і дівчина».
Вітаючи це оголошення, Міжнародна коаліція з охорони здоров’я жінок заявляла, що доступ до абортів та контрацепції є “в основі вашої свободи як людини”, і назвала цей крок Великобританії “різким протиріччям з політикою США”, яка при президенті Дональді Трампі заблокували іноземну допомогу суб’єктам, які здійснюють або сприяють абортам, змусивши британську організацію абортів Marie Stopes International закрити сотні місць в Африці.
Pro-lifers мали протилежну реакцію. “Не існує міжнародно визнаного права на аборт. Британський уряд разом з ООН не повинен діяти так, ніби воно є”, – відповіла речниця Великобританії “Право на життя” Кетрін Робінсон. “Британська громадськість не хоче, щоб їхні податки використовувались таким чином. 65% заявили, що протистоять тому, щоб їхні податки використовувались для фінансування закордонних абортів».
“Це не що інше, як неоколоніалізм, коли британський уряд використовує свої ресурси для фінансування абортів в іноземних державах”, – заявила вона.

Більше про аборти:

Цього тижня американські чиновники підтримали протилежний підхід до абортів, від президента, який докоряє міжнародному органу за тиск на країни, які підтримують рух за життя, приймати аборт, — міністр охорони здоров’я та соціальних служб Алекс Азар заявив, що немає так званого права на аборт і засудив використання евфемістичної мови, такої як “репродуктивне здоров’я”, яка може бути використана для її затвердження.

Джерело: lifesitenews.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button