Домашня » Новини » Великобританія планує витратити мільйони на рекламу абортів

Великобританія планує витратити мільйони на рекламу абортів

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

25 вересня 2019 року — Сполучене Королівство оголосило в понеділок, що витратить 600 мільйонів фунтів на “матеріали для планування сім’ї” для країн третього світу, включаючи аборти та контрацепцію.

Секретар міжнародного розвитку Великобританії Алок Шарма виступив із заявою в ООН, заявивши, що “універсальне сексуальне та репродуктивне здоров’я та права” є важливими для досягнення “загального охоплення послугами охорони здоров’я”.

Планується, протягом наступних п’яти років витратити 600 мільйонів фунтів на різні “розхідні матеріали для планування сім’ї” в найбідніших країнах світу, таких як Бангладеш, Сирія та Ємен. Ця сума охопить деякі законні послуги охорони здоров’я, такі як лікарські засоби для запобігання смерті при пологах, а прес-реліз уряду Великої Британії говорить лише про евфемізми, такі як “репродуктивна охорона здоров’я”, але поставки включатимуть “презервативи, протизаплідні таблетки, та безпечні аборти » повідомляє Telegraph.

“Велика Британія стоїть на передньому плані глобальних зусиль щодо просування сексуального та репродуктивного здоров’я та прав жінок і дівчат, які проживають у найбідніших країнах світу”, – заявила Шарма. “Ця допомога Великобританії допоможе надати мільйонам жінок і дівчат контроль над своїми тілами, щоб вони могли вибирати, коли й скільки дітей хочуть. Це основне право, яке заслуговує кожна жінка і дівчина».

Вітаючи це оголошення, Міжнародна коаліція з охорони здоров’я жінок заявляла, що доступ до абортів та контрацепції є “в основі вашої свободи як людини”, і назвала цей крок Великобританії “різким протиріччям з політикою США”, яка при президенті Дональді Трампі заблокували іноземну допомогу суб’єктам, які здійснюють або сприяють абортам, змусивши британську організацію абортів Marie Stopes International закрити сотні місць в Африці.

Pro-lifers мали протилежну реакцію. “Не існує міжнародно визнаного права на аборт. Британський уряд разом з ООН не повинен діяти так, ніби воно є”, – відповіла речниця Великобританії “Право на життя” Кетрін Робінсон. “Британська громадськість не хоче, щоб їхні податки використовувались таким чином. 65% заявили, що протистоять тому, щоб їхні податки використовувались для фінансування закордонних абортів».

“Це не що інше, як неоколоніалізм, коли британський уряд використовує свої ресурси для фінансування абортів в іноземних державах”, – заявила вона.

Більше про аборти:

Цього тижня американські чиновники підтримали протилежний підхід до абортів, від президента, який докоряє міжнародному органу за тиск на країни, які підтримують рух за життя, приймати аборт, — міністр охорони здоров’я та соціальних служб Алекс Азар заявив, що немає так званого права на аборт і засудив використання евфемістичної мови, такої як “репродуктивне здоров’я”, яка може бути використана для її затвердження.

Джерело: lifesitenews.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

В Індії прийнято закон, який карає за навернення людей

Наступна Стаття

У Києві говорили про “шведську модель” боротьби з проституцією

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *