Новини суспільстваХристиянські новини

«30 років служіння Богові та Україні»: у Черкасах пройшов Молитовний сніданок

28 травня 2021 року в Черкаській обласній філармонії відбувся Молитовний сніданок. Захід мав назву: «30 років служіння Богові та Україні». На події були присутні представники культури, виконавчої влади, депутати обласної та міської ради, представники громадських організацій, освіти, військові, волонтери, підприємці та священнослужителі. Організатори Молитовного сніданку – ГО Рух Реформації та Черкаська обласна Рада Християнських церков.

Джерело: Facebook-сторінка «R500_Cherkasy».

Організатори назвали захід «30 років служіння Богові та Україні» з нагоди 30-ліття незалежності України.

Голова ГО Рух Реформації, координатор ГС «Всеукраїнський Собор» в Черкаській області Валерій Бєляєв наголосив:

«Найважливіша цінність молитовних сніданків в тому, що вони підкреслюють важливість духовної складової в суспільному житті. Також це консолідація людей із різних сфер для спільних благ. Ми знаходимо на молитовних сніданках однодумців, тих людей, які стають нашими партнерами в служінні. Також разом ми формуємо фокус на те, що потрібно зробити для нашого суспільства, щоб стало краще в нашій державі».

Під час Молитовного сніданку лунали християнські пісні, священнослужителі читали Біблію та з усіма учасниками молилися за Україну та область.

«30 років служіння Богові та Україні»: у Черкасах пройшов Молитовний сніданок

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко зазначив:

«Я пропоную зробити масовий молитовний сніданок до тридцятиріччя України. Мені здається, це буде велика сила, і це буде гарний приклад єдності. У нас немає майданчика на 5 тисяч людей, проте у нас є стадіони. І я зі свого боку допоможу знайти спонсорів, техніку на це все. Тому що мені здається, що це було б добре».

У важливості таких заходів переконана депутатка Черкаської міської ради Любов Майборода. За її словами, те, що християни можуть так вільно збиратися – це одне з досягнень незалежної України:

«Для мене незалежність України почалася з того, що моя сім’я отримала документи про реабілітацію мого діда, який був пастором баптистської церкви, репресований у 1941 році, – розповідала Любов Майборода. – І доки ми не почитали цих документів, моя мама соромилася свого батька, тому що він був, якби, “ворог народу”. А зараз ми пишаємося тим, що мій дідусь був праведником».

Необхідність Молитовних сніданків також підкреслив керуючий черкаською єпархією, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан:

«Коли ми збираємося разом в ім’я Господнє, то, звичайно, Господь на молитовних сніданках з нами разом. Ми не хочемо себе обмежувати у спілкуванні з нашим Творцем. А коли ми ще збираємося різними конфесіями, ми стаємо дружнішими. А через нас це об’єднує всю нашу громаду».

«30 років служіння Богові та Україні»: у Черкасах пройшов Молитовний сніданок

Голова міжфракційного об’єднання, депутат-християнин ЧМР Василь Мойсієнко наголосив, що християнські цінності потрібно застосовувати у будь-якій роботі:

«У цей період маємо наголосити на ролі церкви в становленні української державності. На мою думку, як держава, так і церква є найбільш важливими суспільними інститутами сьогодення».

З присутніх на заході також був перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко.

Також йдеться, що ГО «Рух Реформації» планує провести масштабний Молитовний сніданок у Черкасах та містах області.

Фото можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, що 29 травня 2021 року у Сумах відбувся Молитовний сніданок. На заході були присутні голова облдержадміністрації Василь Хом та представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і духовенства.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button