Світ

В Китаї неповнолітнім заборонено відвідувати церкви

Китайський закон не дозволяє дітям до 18 років відвідувати церкву. Якщо раніше відправляли пасторів до в’язниць і знімали хрести з церковних будівель, то тепер почали примусово видавати дітей із християнських сімей, погрожуючи відправити їх на перевиховання в табори.

Джерело: bog.news

У 2021 році Китай посів 17-е місце у світі за небезпечністю для християн. Християни стикаються з дедалі більшим тиском з боку китайської влади, частково через найдосконалішу систему спостереження у світі, йдеться у звіті.

В інтерв’ю Christian Headlines Девід Каррі, президент і генеральний директор Open Doors, сказав: «У Китаї ситуація погіршується з кожним днем».

Лідер Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпін прагне, але поки що не може знищити християн країни. У звіті йдеться, що в Китаї налічується близько 96 мільйонів християн. Він поволі пригнічує християнську віру, і робить це за допомогою високотехнологічного спостереження, яке відстежує все, що вони роблять, куди йдуть, з ким спілкуються та багато іншого за допомогою програм розпізнавання обличчя та іншого спеціального обладнання.

Християни в Китаї повинні відвідувати затверджені урядом церкви, які постійно дотримуються суворих правил, наприклад, редагування проповідей. Через це багато християн відвідують нелегальні підпільні церкви.

Каррі підсумував стратегію влади словами: «Якщо двоє громадян часто ходять до церкви, то вони погані комуністи. Тому їх потрібно пригнічувати. Тому вони повинні втратити роботу, тощо».

«Китайський закон не дозволяє дітям до 18 років відвідувати церкву. Якщо раніше відправляли пасторів до в’язниць і знімали хрести з церковних будівель, то тепер почали примусово видавати дітей із християнських сімей, погрожуючи відправити їх на перевиховання в табори. Таким чином, батьки повинні або навчати їх вдома самостійно, або таємно залучати їх до церкви. Якщо їх спіймають, дітей можуть вилучити із сім’ї, підлітків не допустити в обраний коледж, вони не зможуть влаштуватися на роботу в майбутньому, їхні батьки можуть втратити роботу та інші різні санкції», – сказав Каррі.

Пандемія дала урядам вагомі підстави вистежувати своїх громадян. «Хоча всі церкви були закриті під час пандемії, деякі були змушені залишитися закритими після того, як обмеження почали зняти», − йдеться у звіті.

«Християнські лідери зазвичай є основною мішенню свідків уряду, і є випадки, коли їх захищали. Мусульмани та буддисти, нещодавно повіривши в Христа, зазнали найсерйозніших порушень релігійної свободи, оскільки їх переслідують не лише владою, а також їхніми родинами та громадами».

«Оскільки репресії проти санкціонованих державою церков посилюються, у Китаї немає безпечного місця для християн», – додав Каррі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Ну що ж: як виглядає, сучасна тоталітарна система й режим червоно-комуністичного Китаю, по суті, править за своєрідний “взірець” та “експериментальний майданчик” для їх поступового, проте неодмінного запозичення й впровадження і в країнах нинішньої західної цивілізації…
    Тієї цивілізації, яка геть відцуралася від свого християнського коріння й змісту та чи не семимильними кроками прямує до утвердження там досить схожої і подібної – ліво-ліберальної, в т. ч. содомофільної та “медичної” тощо, абсолютно-тоталітарної антилюдської диктатури. Тобто прямої й безпосередньої предтечі світового “царства Антихриста”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button