Україна

«Сім’я – колиска Божої любові» – відбувся перший жіночий молитовний сніданок в Україні

Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові» відбувся у Києві. У сніданку взяли участь 100 жінок.

Джерело: censor.net

«Мета цього заходу – об’єднати жінок з різних регіонів, різних конфесій в одній молитві перед великим святом Різдва в молитві за родину. Хочу побажати кожній українській родині любові, радості, щастя, щирої молитви та щирих цінностей по відношенню один до одного», – зазначила Наталія Федорчук, голова ВГО «За сімейні цінності».

Також за Україну та сімейні цінності молилися громадські та релігійні діячі, представники культури, освіти, медицини, голови обласних рад та облдержадміністрацій, міські голови, депутати всіх рівнів, представники ділових кіл та волонтери. А молитві передував Вифлеємський вогонь миру – як символ добра, любові та єдності.

Організатори заходу – ВГО «За сімейні цінності» та «Рух молитовних сніданків»» зазначили, що Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок відбувся вперше в історії України. Основна ідея заходу – підкреслити роль жінки та сімейні цінності.

Жіночий молитовний сніданок також включав молитви за Україну та її добробут, українських захисників, дітей, батьків, а також за жінок, які пережили насильство, жінок-медиків, працівників культури та освіти, науковців та молитви за сім’ї з дітьми з особливими потребами.

Крім цього, жінки, стоячи, привітали матерів загиблих Героїв України та матерів захисників, які зниклих безвісти.

Уповноважена Президента у справах волонтерів Наталія Пушкарьова зазначила, що без тендітних жіночих плечей волонтерство було б неможливим.

Читайте також: 

«Дуже потужні волонтери – це жінки. Жінки, які долають усі перешкоди нашої бюрократії, жінки, які долають кілометри. Для мене жінка-волонтер з 2014 року – це приклад берегині. Берегиня армії, берегиня нашої країни», – додала Пушкарьова.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button