Україна

В Чернівцях пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню Біблії

Сьогодні в педагогічному фаховому коледжі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та в обласній дитячій клінічній лікарні відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню Біблії, який традиційно відзначають в останню неділю листопада.

Організатором заходів виступив помічник народного депутата України Георгія Мазурашу Микола Гунько.

За сприяння викладача суспільних дисциплін Галини Андріївни Курко в актовій залі педколеджу пройшла тематична лекція про роль Біблії в житті людини. Спікер Микола Гунько, який є капеланом з багаторічним досвідом, наголосив на важливості щоденного читання Біблії всією сім’єю для збереження гарних взаємовідносин у родині. 

В Чернівцях пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню Біблії

На прикладі точного виконання біблійних пророцтв про незворотний занепад Вавилону і Едому, про політичне фіаско Єгипту, про Мідо-Персію, Грецію, Рим, європейські країни та США задовго до їхньої появи на політичній арені світу, присутні мали можливість пересвідчитись в правдивості Святого Письма.

Після лекції кожен студент отримав в подарунок Новий Заповіт в сучасному українському перекладі від Українського Біблійного Товариства, а викладачі – Біблію в перекладі Огієнка.

Цьогоріч день Біблії став святковим і для маленьких пацієнтів обласної дитячої лікарні в корпусах по вулиці Руській та на Проспекті Незалежності. Діти отримали в подарунок класичні дитячі Біблії у твердій обкладинці і тематичні розмальовки, а головний лікар Василь Орестович Павлюк та завідувач кардіоревмогематологічного відділення Михайло Георгійович Гнатюк отримали в подарунок настільну Біблію.

Читайте також:

«Як колись в давнину вальденці поширенням текстів Святого Письма розсіювали морок темних віків папського Середньовіччя, так і сьогодні кожна подарована Біблія облагороджуватиме читача, привносячи в його життя мудрість, мир і впевненість в майбутньому», – підсумував Микола Гунько.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button