Християнські новини

Духовенство взяло участь у національному форумі «Трансформація України»

4 червня 2019 року у Києві в в НСК “Олімпійський” за участю духовних осіб, експертів, політиків відбувся Національний форум «Трансформація України». Темою засідання Форуму була «Перезавантаження відносин між Україною і Заходом на основі вироблення спільної стратегії».
У форумі взяли участь митрополит і “почесний патріарх” ПЦУ Філарет, старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко, член Наглядової ради НФТУ, президент УСПП Анатолій Кінах, посол Республіки Литва в Україні Марюс Януконіс, голови Координаційних Рад  НФТУ,  координатор НФТУ Михайло Харій, глава ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, депутати Верховної Ради, волонтери і добровольці, представники бізнесу, науки, дипломати, державні діячі та посадовців. Серед присутніх був спеціально запрошений гість, американський дипломат, експерт Атлантичної ради Деніел Фрід.
Засідання відкрив голова Антикризової ради громадських організацій України, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.
Національний Форум розпочався із спільної молитву, яку провів Філарет. Після молитви владика звернувся до учасників Форума. Зокрема, він зауважив: “Для того, щоб бути нам в Європі нам треба бути Європейською Державою всередені, а не називатися Європейцями, в жити по-радянськи. Ми створили самі таку корупційну систему, яку тепер дуже тяжко подолати, але її треба подолати, знищити…”.
Учасники говорили також  про необхідність посилення  національних і міжнародних зусиль задля подолання загроз, які постали перед країною: корупції, ослаблення  економіки,  посилення трудової міграції тощо.

Читайте також:

Мета Національного Форуму «Трансформація України» – побудувати країну європейського типу, яка відповідатиме Копенгагенським критеріям, належатиме до Трансатлантичної спільноти націй, шляхом розробки та реалізації всеохопної довгострокової стратегії, спільно розробленої Україною та Заходом.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і TwitterЧитайте нас в Телеграм

Джерело: religion.in.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!