Домашня » Новини » Духовенство взяло участь у національному форумі «Трансформація України»

Духовенство взяло участь у національному форумі «Трансформація України»

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

4 червня 2019 року у Києві в в НСК “Олімпійський” за участю духовних осіб, експертів, політиків відбувся Національний форум «Трансформація України». Темою засідання Форуму була «Перезавантаження відносин між Україною і Заходом на основі вироблення спільної стратегії».

У форумі взяли участь митрополит і “почесний патріарх” ПЦУ Філарет, старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко, член Наглядової ради НФТУ, президент УСПП Анатолій Кінах, посол Республіки Литва в Україні Марюс Януконіс, голови Координаційних Рад  НФТУ,  координатор НФТУ Михайло Харій, глава ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, депутати Верховної Ради, волонтери і добровольці, представники бізнесу, науки, дипломати, державні діячі та посадовців. Серед присутніх був спеціально запрошений гість, американський дипломат, експерт Атлантичної ради Деніел Фрід.

Засідання відкрив голова Антикризової ради громадських організацій України, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

Національний Форум розпочався із спільної молитву, яку провів Філарет. Після молитви владика звернувся до учасників Форума. Зокрема, він зауважив: “Для того, щоб бути нам в Європі нам треба бути Європейською Державою всередені, а не називатися Європейцями, в жити по-радянськи. Ми створили самі таку корупційну систему, яку тепер дуже тяжко подолати, але її треба подолати, знищити…”.

Учасники говорили також  про необхідність посилення  національних і міжнародних зусиль задля подолання загроз, які постали перед країною: корупції, ослаблення  економіки,  посилення трудової міграції тощо.

Читайте також:

Мета Національного Форуму «Трансформація України» – побудувати країну європейського типу, яка відповідатиме Копенгагенським критеріям, належатиме до Трансатлантичної спільноти націй, шляхом розробки та реалізації всеохопної довгострокової стратегії, спільно розробленої Україною та Заходом.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і TwitterТелеграм Слово про СловоЧитайте нас в Телеграм

Джерело: religion.in.ua

Попередня Стаття

Сьогодні більшість українців відзначає Вознесіння Господнє

Наступна Стаття

Сенат штату Іллінойс затвердив аборт “фундаментальним” правом людини

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *