СвітХристиянські новини

Росія внесена до «списку спостереження» через порушення релігійної свободи

США внесла Росію до «списку спостереження» країн, які порушують релігійні свободи.  У цей список потрапили 10 країн. Повідомив Повідомляє Релігійно-інформаційна служба з посиланням на РБК-Україна.
Як повідомив державний секретар США Майк Помпео, у список порушників увійшли Китай, Іран, Північна Корея, Саудівська Аравія, Бірма, Еритрея, Нігерія, Пакистан, Таджикистан і Туркменістан.
Річ у тім, що ці країни «викликають особливу занепокоєність» через систематичне порушення релігійних свобод.
А до «списку спостереження» внесли Росію, Коморські Острови, Кубу і Нікарагуа.
Як зазначається, влада цих країн «брали участь або терпимо ставилися до серйозних порушень релігійних свобод».
Нагадаємо, що нижня палата Конгресу США проголосувала за «Акт на підтримку релігійної свободи в Україні» (H.R. 5408), спрямований на притягнення Росії до відповідальності за релігійні переслідування на Донбасі та Криму.
Цей документ може стати законом тільки в тому випадку, якщо за нього проголосує Сенат США. А потім Акт треба передати Президенту США для підпису.
Нурі Туркель, член USCIRF, повідомив, що цей документ є важливим законодавчим актом. Документ може допомогти залучити Росію до відповідальності за порушення свободи віросповідання на окупованих територіях України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button