Домашня » Новини » Відео з Біблійного проєкту досягають мільйонів за допомогою YouTube 

Відео з Біблійного проєкту досягають мільйонів за допомогою YouTube 

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

Анімаційний відеоролик під назвою Біблійний проєкт” успішно охоплює мільйони людей з Євангелієм Ісуса Христа завдяки підтримці краудфандингу та його просуванню на YouTube.

“Ми хочемо, щоб люди сприймали Біблію як єдину історію, яка веде до Ісуса, велику мета-розповідь, яка веде до Ісуса”, – розповів “The Christian Post” Майк Макдональд, директор стратегічних зв’язків проєкт Біблія.

“Чому це навіть для нас важжливо, це те, що нашим засновникам і людям, як я, і багатьом іншим часто важко читати Біблію. Це масивна книга з багатьма різними авторами, багато різних часів історії, різні літературні стилі. Це така складна група книг, що стає дуже важко, як навіть до неї підійти », – сказав він. 

Біблійний проєкт був запущений у 2014 році в Портленді, штат Орегон, і покликаний заохотити людей поспілкуватися з  Писанням.

“Принаймні в наших громадах ми швидко наближаємося до дуже постбіблійського християнства”, – підкреслив Макдональд. 

Колишній пастор сказав, що він постійно натрапляє на християн, які не часто відкривають свою Біблію і стурбовані цим. 

«Ми хотіли це вирішити. Найбільшою причиною, чому люди не читають Біблію, є те, що ми не розуміємо контекст, не знаємо, як підійти до книг чи до розділів, які ми читаємо », – сказав він.

З моменту створення Біблійний проєкт створив понад 130 відео та 200 подкастів, накопичивши 125 мільйонів переглядів на всіх медіа-каналах у понад 200 країнах.

Інструмент просвітницької роботи розпочали давні друзі Тімоті Маккі та Джонатан Коллінз, які познайомились у Біблійному коледжі Multnomah. Пара хотіла допомогти людям читати Писання, уникаючи загальних помилок нерозуміння Біблії. Поєднуючи докторський ступінь Маккі з теології та його глибоке розуміння єврейської Біблії зі здатністю Коллінза просто спілкуватись на складні теми та його пристрастю до візуалізації розповіді про історію, вони вирішили створити навчальні відеоролики та розмістити їх в Інтернеті безкоштовно. 

Проєкт Біблії мав миттєвий успіх, і люди, які бажають дати можливість створити відео, зараз мають понад 100 000 прихильників.

“У Тіма була ідея зробити щось, що називається, Біблія за п’ять. Він хотів зробити огляд, відео з поясненнями, книги Біблії, за п’ять хвилин, щоб звичайні люди, які не збираються йти в семінарію, могли мати достатній контекст і інформацію, щоб ввійти і прочитати Біблію, – сказав Макдональд про своїх колег. 

«Джон став настільки хорошим у спілкуванні, що створив у Портленді дві компанії, які  Майкрософт, Apple та Google наймали, коли вони запускали нові, складні ідеї. Він допоможе їм розібратися, як повідомити про це за 30 або 60 секунд».

Біблійний проєкт – це “злиття цих двох людей і цих двох речей”, – додав він. “У вас є цей неймовірний дослідник Біблії, і цей неймовірний запитувач/комунікатор, і ви їх склали разом, і це проєкт Біблія”.

Колектив тепер спільно створює відео з поясненнями на Біблію та наймає найкращих артистів з усього світу, які приїдуть та будуть частиною проєкт. Вони навіть працювали з талановитими ілюстраторами з Pixar, щоб реалізувати деякі свої проєкт. 

“Ви можете зробити набагато більше з анімацією, ніж можете, просто Тім [викладатиме] з дошки. Просто так багато шалених, складних ідей, коли ми говоримо про Бога або Святого Духа. Як це зробити простим в прямому навчанні? – подумав Макдональд. – Отже, ми маємо свободу насправді робити анімацію навколо цих складних ідей та допомагати їх передавати.” 

“Це не тільки молоді люди, це кожна вікова група. У нас так багато людей, які перебувають у їхніх зрілих 60-70-х роках, які люблять вивчати Біблію за допомогою наших відеозаписів, але у нас також є восьмирічні, які так само дивляться відео “, – сказав директор зі стратегічних відносин.

Біблія різними мовами 

Біблійний проєкт також має відео на угорській, польській, кантонській, французькій, німецькій, російській, в’єтнамській, індонезійській та мандаринській мовах, які є на різних етапах. 

“Деякі з нових, у нас зроблено лише 15 або 20 відео, але це всі канали YouTube, до яких люди можуть отримати доступ безпосередньо у своїх країнах та в їхньому контексті”, – зазначив він.

Є Мета створити відео на 54 мовах протягом наступних семи років, причому кожне відео повністю локалізоване.

Проєкт Біблія регулярно підтримує організації та церкви, які бажають інтегрувати свої відео у проповіді та вчення. Краудфандинг дозволив МакДональду подорожувати та допомагати в цьому. 

Оскільки це зроблено на YouTube і зосереджено виключно на Писанні та біблійній історії, проєкт дозволяє використовувати відео для багатьох конфесій. Біблійний проєкт уникає партнерства зі служіннями або організаціями, щоб уникнути помилкових асоціацій. Інструмент заохочує всіх використовувати свої відео, поки вміст залишається безкоштовним і вони використовують посилання на YouTube.

“Мета — допомогти людям! Ми — Біблійний проєкт, а не проєкт богослов’я. Ми просто говоримо про те, що говорить Біблія в цьому контексті на той момент”.

Перегляньте Біблійний проєкт на YouTube. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт.

Джерело: christianpost.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Обряди або традиційні ритуали

Наступна Стаття

Нації в кризі більше відкриті до Євангелія - дослідження

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *