Медіа новиниХристиянські новини

Українська асоціація релігієзнавців організовує школу громадянської журналістики

Українська асоціація релігієзнавців запрошує релігійні організації долучитися до школи громадянської журналістики «СторіМейкер». Навчання безкоштовне і відбуватиметься онлайн.

Джерело: rmu.uarr.info

Проєкт здійснюється за підтримки DT Institute і має на меті навчити представників релігійних організацій ефективно комунікувати з владою, суспільством та медіа.

Навчання триває з 1-го вересня до 30 листопада 2021 року. Навчання буде безкоштовним і проходитиме в онлайн.

Викладати у школі будуть відомі українські журналісти, блогери, правозахисники та експерти цифрової безпеки. Надалі випускники школи матимуть право використовувати здобуті знання у розробці і викладанні своїх курсів.

Студенти Школи після проходження курсу отримають сертифікати міжнародного зразка за правом викладання громадянської журналістики.

Подати заявку і зареєструватися на курс можна до 20 серпня 2021 року.

Зареєструватися

Умовою подання заявки для участі в школі є успішне проходження онлайн-курсу громадянської журналістики та отримання сертифікату.

Пройти Онлайн-курс можна за посиланням, будь-коли. Курс безкоштовний.

У разі виникнення запитань, відповіді можна отримати тут: CitizenJournSchool@gmail.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button