Притчі

Намагайтеся отримувати уроки з усього – притча

Учитель зі своїми учнями вирішив обговорити те, що кожне Боже творіння чи предмет може навчити нас мудрості.

– Перевірмо це на практиці, – запропонував він, – наприклад, подумаємо всі разом: чому нас можуть навчити квіти.

– Вони цвітуть так, ніби ніколи не помруть, – відповів один учень, – хоча їхній час швидкоплинний. Для нас це урок того, що ми повинні жити повним богоугодним життям, не зациклюючись на тому, що смерть поряд.

– Молодець, – підтримав його вчитель, – які ще маєте версії?

– Усі люди, як і квіти, дуже різні: одні яскраві та впадають в очі, а інші прекрасні своєю непримітною красою, – сказав інший, – але разом вони утворюють чудовий букет.

– Відмінний урок для тих, хто нетерпимий до людей, які відрізняються від них, – підтримав його вчитель, – є ще версії?

Відповіді почали сипатися з усіх боків.

– Треба тягтися до Бога так, як квіти тягнуться до сонця. Якщо не буде сонця, то квіти в’януть, так і душа без Бога пропаде.

– Якщо хтось навіть грубо схопить квітку, то на руці вона залишить прекрасний аромат. Точно так і ми після поганого відношення, завжди маємо випромінювати лише любов.

– Квітка не дбає про те, що їй одягнути чи взути, при цьому завжди прекрасна. Так і в нас не повинно бути зайвих турбот про те, що одягатимемо або взуватимемо завтра.

– Кожна квітка дає багато насіння, так і ми маємо народжувати багато діточок.

Читайте також: 

Склянка з водою – притча
Вчитель взяв склянку з водою і запитав учнів: – Скільки, на вашу думку важить ця склянка? – Приблизно 200 грамів, – відповіли учні. – Як бачите, важить вона дуже небагато, – сказав вчитель і…

 

– Дорогі учні, – підбив підсумок учитель, – можна придумати ще багато уроків від квітів. Ми перерахували далеко не всі. Все впирається лише у вашу спостережливість. Тому хочу дати вам побажання: намагайтеся отримувати уроки з усього, що дає нам Бог. Будьте благословенні.

Джерело: ChristianProverbs

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button