РелігіяХристиянські новини

Всесвітня Рада Церков отримає нагороду за миротворчість між християнами, мусульманами та юдеями

Всесвітня Рада Церков (ВРЦ) отримала нагороду «Bridge Builder Award» («Будівельники мостів») за миротворчу діяльність у всьому світі. 

Джерело: invictory.org

Нагороду присуджують за наведення мостів взаєморозуміння між людьми, народами та спільнотами на національному та міжнародному рівнях. ВРЦ отримає нагороду від прем’єр-міністра Норвегії під час церемонії 25 серпня разом з доктором Мохаммадом бін Абдулкарімом Аль-Іссою з Всесвітньої мусульманської ліги й головним рабином Майклом Мельхіором з Релігійної мирної ініціативи.

«Всесвітня рада церков – потужний голос у всьому світі, миротворець і будівничий мостів між християнством, юдаїзмом і ісламом, з величезною повагою до всіх світових релігій», – йдеться в описі нагороди журі Комітету.

«Прийшов час послати світу ясне послання про мир, працюючи ще тісніше разом, щоб погасити конфлікти і насильство, одночасно підвищуючи цінності поваги, любові й терпимості один до одного, які сягають корінням в три монотеїстичних релігії».

«Ця нагорода є одночасно великим визнанням роботи ВРЦ і великою честю, – сказала Агнес Абуом, модератор Центрального комітету ВРЦ. – Символіка моста і його будівництва дуже сильна. Міст не може бути побудований однією людиною. Він вимагає згоди людей працювати разом. Крім того, міст – це засіб спілкування, зв’язку і руху до і під час пандемії, коли ми не можемо рухатися в обидва боки».

Читайте також:

Виконуючий обов’язки генерального секретаря ВРЦ преподобний професор д-р Ів Саука зазначив, що нагорода присуджується в той час, коли ВРЦ відзначає 50-річчя розвитку і розвитку міжрелігійного діалогу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button