Світ

Від голоду на Мадагаскарі унаслідок посухи страждають понад 1,3 млн осіб

Від голоду на Мадагаскарі унаслідок посухи страждають понад 1,3 млн осіб, у тому числі близько 30 000 осіб – зіткнулися із загрозливими для життя умовами. Люди їдять кактуси та сарану.

Джерело: tsn.ua

Про це заявив координатор гуманітарної допомоги ООН для Мадагаскару Ісса Саного. Він побував у південній частині острова, де, за його словами, бачив «людське обличчя глобальної кліматичної кризи» – як вона впливає на життя людей.

Наслідки найсильнішої за останні 40 років посухи в поєднанні з піщаними бурями та нашестям шкідників практично унеможливлювали для жителів півдня острова вирощувати власні харчові продукти вже щонайменше три роки. Деяким родинам довелося продати все своє особисте майно, аж до каструль і сковорідок, щоб купити невелику кількість їжі, якої їм не вистачить надовго, наголосив Саного.

«Жінки, діти, сім’ї їдять кактуси чи сарану, аби вижити через цю посуху, більш як пів мільйона дітей страждають від гострого недоїдання, − сказав він. – І це відбувається в країні та регіоні, яка наймеш причетна до зміни клімату».

Читайте також: 

«Світ повинен діяти вже зараз, щоб допомогти цим сім’ям», додав він.

Раніше в ООН закликали країни допомогти уникнути масового голоду в Афганістані.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Повстане бо народ на народ, і царство на царство; і будуть голод, моровиці і землетруси у різних місцях” (Мф.24:7).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!