СвітХристиянські новини

Консервативні сили Євросоюзу об’єднують зусилля заради захисту християнської спадщини

У Євросоюзі формується альянс консервативних політичних сил. Уже представлено спільну декларацію, у якій підписанти погодилися ставитися з повагою до європейської християнської спадщини та спільних цінностей.

Джерело: politteo.online

Ініціаторами можливого альянсу стали польська партія «Право і справедливість», угорська «Фідес», Естонська народна партія, італійська Ліга» та «Брати Італії», французька «Національне об’єднання», Болгарський національний рух та іспанська партія «Vox».

Політичні сили вбачають в собі альтернативу глобалістам і мають на меті перешкодити наміру збільшити владу європейських органів.

Підписанти декларації дуже різні, серед них є консервативні християнського спрямування партії, і з іншого боку ті, що відзначаються республіканським секуляризмом. Але усі погодилися, що християнське минуле Європи має значення, і що співпраця між націями на Європейському континенті має базуватися на традиціях, повазі до культури, історії, і до християнських цінностей.

В альянсі вважають, що Євросоюз потребує фундаментальних реформ. Мова йде про зупинення централізації, руйнування національних суверенітетів, зміна міграційної політики.

Читайте також:

Автори декларації також підкреслили важливість просімейної політики, на противагу ліво-ліберального мейнстріму. В документі зазначають про демографічну кризу, яку можна зупинити лише підтримкою сімей, а не масовою імміграцію.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button