РелігіяХристиянські новини

Наприкінці червня створено Раду Церков і релігійних організацій Фастівської громади

26 червня 2021 року у Фастові (Київщина) створено Раду Церков і релігійних організацій Фастівської громади. Представник секретаріату ВРЦіРО, керівник Інституту релігійної свободи Олександр Заєць та міський голова Михайло Нетяжук вітали служителів з цим історичним днем.

Джерело: religion.in.ua

На засіданні були присутні 17 представників релігійних громад.

Служителя Михайла Даниліва було обрано головою місцевої Ради Церков, Андрія Андрійчука – секретарем. Кандидатури голови та секретаря обиратимуться на піврічний термін.

Наприкінці червня створено Раду Церков і релігійних організацій Фастівської громади

Нині 11 представників релігійних громад зафіксовано в Раді Церков і релігійних організацій Фастівської громади. Однак кількість учасників може змінюватися.

Засідання проводитимуть раз на 3 місяці. Працюватиме Рада відповідно до прийнятого під час засідання Положення.

Читайте також:

Також відомо, що у Фастівській МТГ є 53 зареєстровані релігійні формування.

Міський голова Фастова Михайло Нетяжук привітав служителів та зазначив, що сьогоднішнє засідання пройшло злагоджено, а це свідчить про те, що, попри різноманіття поглядів, у Раді наявний консенсус і спільна думка. Релігійні представники об’єднані, єдині у прагненні розвитку Фастова і є чудовим прикладом єднання на теренах нашої громади».

Нагадаємо, що 12 червня на базі київської церкви «Філадельфія» (вул. Голосіївська, 57) відбудеться перша Всеукраїнська зустріч п’ятидесятників (УЦХВЄ), які очолюють громадські та благодійні організації різних напрямків діяльності. Учасники зустрічі разом зі старшими служителями УЦХВЄ обговорюватимуть створення Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація громадських об’єднань та благодійних організацій» та інші актуальні питання.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button