СвітХристиянські новини

У Вашингтоні пройшов Марш Свободи колишніх представників ЛГБТ-спільноти

5 червня 2021 року у Вашингтоні близько 200 колишніх членів ЛГБТ-спільноти провели Марш Свободи, святкуючи своє звільнення у Христі.

Джерело: inlight.news з посиланням на christianpost.com

Чоловіки й жінки, які колись були частиною ЛГБТ-спільноти, впевнені, що «райдужне відродження» вже близько. Вони вийшли маршем в столиці США, щоб розповісти світу про те, як Ісус змінив їх життя.

Вперше такі збори проводилися в тому ж місці у 2018 році. Тогорічний Марш Свободи був скасований через пандемію.

На футболках учасників маршу красувався райдужний прапор і слова «Райдужне відродження». Відповідаючи на питання журналістів, вони розповіли про перетворюючу силу Ісуса, з якою зіткнулися особисто.

Ейнджел Колон, який дивом вижив після страшної різанини в нічному клубі Pulse в Орландо в червні 2016 року, сказав, що «райдужне відродження» є знаком Божого завіту.

«Ми повертаємо веселку, – сказав Колон. – Вона належить Йому. Ми хочемо дати світові зрозуміти, що веселка – це щось прекрасне, і ми не повинні соромитися того, чим вона є насправді».

Співзасновник Маршу Свободи Джеффрі Макколл розповів журналістам, що минулого літа він помітив зростання кількості листів, які він отримував від людей, охочих залишити ЛГБТ.

«Ми отримуємо багато листів, все більше людей звертаються до нас за допомогою, зараз число звернень вище, ніж будь-коли за останні три роки», – зазначив Макколл.

Кім Зембер, член ради директорів маршу, розповіла, що їх завдання зовсім не в тому, щоб «навернути когось у віру:

«Коли Ісус ходив по землі, Він запрошував людей змінитися. І ми перетворилися в стосунках з Ісусом Христом!», – підкреслила Кім Зембер.

Вона доповнила:

«Господь пішов у найтемніші місця. До тих, хто був хворий, тих, хто був сліпий і зломлений. Він трансформує наше життя, не змушуючи нас, не змінюючи нас тому, що ми повинні змінитись. І це не доктрина або певне церковне вчення. Сам Христос зустрівся з кожним із нас, і ми хочемо ділитися цим. [І ділитися] не тільки тим, як Він змінив нас, але і тим, як продовжує змінювати наше життя».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button