СвітХристиянські новини

На молитовному сніданку в Єрусалимі учасники молитимуться за мир в Ізраїлі

9 та 10 червня відбудеться щорічний молитовний сніданок в Єрусалимі. Засновник заходу Альберт Веклсер сказав, що весь сніданок – це покора біблійному велінню молитися за мир в Єрусалимі. Цього року Ізраїль зіткнувся з багатьма проблемами й зараз особливо потребує молитовної підтримки.

Джерело: bog.news з посиланням на cbn.com

«Молитва працює, і молитва приносить чудеса. Нам потрібно покаятися в наших гріхах, і Бог зцілить землю. Я думаю, що зцілення необхідно не тільки тут, в Ізраїлі, воно потрібно в усьому світі», – сказав Альберт Векслер.

Ті, хто хочуть приєднатися, але не можуть приїхати в Єрусалим, мають змогу подивитися подію онлайн:

«Ми робимо велику частину програми доступною в Інтернеті, і ми закликаємо людей навіть об’єднуватися в групи»,  – зазначають організатори.

Так, під час торішнього Єрусалимського молитовного сніданку групи християн у Швеції та Сінгапурі провели свої власні молитовні місцеві заходи, де вони подали їжу і приєдналися до прямої трансляції з Єрусалима.

Читайте також:

«Ми закликаємо людей використовувати ці два дні, 9 і 10 червня, щоб особливо молитися за мир в Єрусалимі», – сказав Векслер.

CBN News вестимуть пряму трансляцію заходу на своєму веб-сайті та на Facebook-сторінці.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button