Домашня » Новини » Роз’яснення щодо закону 0931 від Головуючого у ВРЦіРО Віталія Кривицького

Роз’яснення щодо закону 0931 від Головуючого у ВРЦіРО Віталія Кривицького

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Заради справедливості, прагну внести деякі роз’яснення щодо сумнозвісного законопроекту №0931:

1. Законопроект насправді не загрожує всім, без винятку, віруючим людям. Віруючі, але не практикуючі — можуть спати спокійно. Нас судитимуть лише тоді, коли ми не погодимося виконати чини, які несумісні з віровизнанням, або прилюдно назвемо речі своїми іменами — так, як називає їх Бог.

2. Справді віруючі люди не можуть не погодитися з необхідністю закону проти дискримінації. Однак дивимося на світ більш широким зором, а не як ті, хто на замовлення, просувають ідеологію, в яку здебільш самі не вірять.

3. Ми не виступаємо проти законопроекту №0931 у цілому. Ми виступаємо проти ігнорування та відхилення (знову ж таки «зацікавленими») поправок, які надала Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організацій.

4. Є неправдою, що цей законопроект, саме у такій редакції, нівелюватиме дискримінацію в українському суспільстві. Скоріш навпаки, розкриє скриню Пандори, що зовсім не на часі, коли держава провадить війну та має внутрішнє політичне напруження. Чи насправді народні обранці не свідомі того, за що голосуватимуть?

5. Законопроект №0931 є частиною «гендерного пакету», у якому (подібно до подібних) не йдеться про пригнічених. Такі закони, насправді (так як і Стамбульська Конвенція) впроваджують ідеологічні зміни у законодавстві та люто борються з противниками цього.

До мене телефонують священники і питають від імені парафіян, чи у вівторок 17.12 2019 треба обов’язково виходити під Верховну Раду. Відповідаю: у цей день немає обов’язкової урочистості і там не буде святкового богослужіння. Однак вважаю, що у цей день кожен має бути на тому місці, де зробить все для того, щоб від 18.12, віруючі в Україні не були дискриміновані, самими антидискримінаційними законами. Якщо треба приклади з історії та сьогодення – їх достатньо.

Джерело: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10212566427914065&id=1784851087

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

17 грудня о 9:00 організовується пікет біля парламенту проти закону 0931

Наступна Стаття

Законопроект США засуджує утиски Росією вірян на Донбасі та Криму

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *