Актуальне

ХРИСТОС ВОСКРЕС – ЧОМУ?

Ми знову святкуємо Пасху. Але що це свято означає для нас? Черговий привід сходити в Церкву? Пасха – це більше і важливіше – це шанс почати життя заново з Ісусом Христом!!!

Зараз багато разів лунатиме «Христос Воскрес», будемо святити паски, підемо в церкву, відпочиватимемо – і так кожного року… Але що це для мене означає, – Христос Воскрес, – для мене особисто, чи відобразилось Його воскресіння в моєму житті?

Розумію, що Христос помер не за бездумне юрмище народу, Христос помер за мене ОСОБИСТО, щоби:
– Я звільнився від гріха. Того гріха, який мене мучить вже роками, і якого важко позбутися, – ось це час для того, щоб укріпитися силою воскреслого Христа – і бути вільним НАЗАВЖДИ;

– Я позбувся різноманітних хвороб, депресій, інфекції…, бо ранами Його нас було оздоровлено, – чи дозволимо воскреслій силі Ісуса текти в наші душі і зцілювати нас, – вибір тільки за нами!

– Щоб я мав життя вічне. Рай і ад реальні, душа безсмертна, – цього нікому не потрібно доводити. Те, що нам прийдеться відповідати за своє життя, як ми його провели, – також реальність. Тому Христос прийшов, щоб дарувати нам Життя вічне, аби ми не мучилися в аду після смерті, а були в Раю, насолоджуючись присутністю Божою, – а це найпрекрасніше з усього, що тільки може бути;

– Щоби я був щасливим тут, на землі. Бог має унікальне покликання для кожного із нас, і ми його можемо пізнати і реалізувати лише тоді, коли маємо тісні відносини з Ним, і сила воскресіння діє в нас. Бог дуже сильно любить – і дуже хоче обдаровувати нас, даючи радість та щастя, але для цього потрібно щось зробити: «Прийдіть до МЕНЕ, усі струджені та обтяжені, – Я заспокою вас…».

Схожі статті

Це не просто філософія, якісь думки, – це моє життя, – це те, що я пережив і продовжую в Ньому перебувати!!!

Але що потрібно зробити, щоби всі ці пункти стали реальністю в моєму житті?

Найперше необхідно дійсно зрозуміти, що Христос реальний і Він живий, Який біля кожного з нас, Він не просто в обряді чи на іконі, – ні, – Він прагне заселитись у наше серце і жити з нами протягом усього нашого життя, помагаючи в усьому – це те, що я пережив вже приблизно десять років назад.

Друге – варто Його шукати всім серцем: «Боже, якщо Ти є, проявись у моєму житті, я хочу Тебе знати, жити з Тобою…», і так певний період часу, і Бог дасться вам знайти Його – це те, що Він сам обіцяв – це те, що відбулося в моєму житті!!

Більше про воскресіння Христа:

Третє – молитись, усвідомлюючи, що ви грішник, – щоб Він простив всі ваші гріхи, бо тільки Він має владу очистити вас від гріха і дати мир та спокій. «Дорогий Ісусе, я усвідомлюю, що я грішник, – але Ти мені необхідний, гріх мучить мене, хвороби мучать мене, беззмістовне життя мучить мене, я стомився…, я прошу Тебе – прости мені всякий гріх, я розкаююсь щиро у всіх моїх гріхах, і прошу: заселись в моєму серці – будь моїм Господом. Амінь.»

Пасха – це не просто щорічний церковний обряд, – Пасха – це шанс почати життя заново з Ісусом Христом!!!

Сергій Гула

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button