Світ

У світі одночасно зростають відсотки бідності й багатства – доповідь Oxfam

Майже 62% світового багатства знаходиться у 1% найбагатших людей, в той час, як 99% населення мають лише 38% приросту. У світі спостерігається одночасне зростання бідності та багатства. Про це йдеться у доповіді об’єднання благодійних організацій Oxfam.

Джерело: dw.com

Загалом 26 трильйонів доларів, що були накопичені з 2020 року під час пандемії COVID-19, тримають у своїх руках 1% найбагатших людей планети. У той час 99% населення мають лише 16 трильйонів доларів приросту.

Організація Oxfam також повідомила, що у 2022 році «статки мільярдерів знову зросли» через стрімке зростання прибутків продовольчих та енергетичних компаній.

Водночас спостерігається і зростання бідності. Зокрема «понад 820 мільйонів людей» у світі голодують.

Зараз «ймовірно, найбільше зростання глобальної нерівності та злиднів з часів Другої світової війни», зазначається в доповіді з посиланням на дані Світового банку.

Oxfam занепокоєна цією нерівністю, тому закликала «уряди країн у всьому світі підвищити податки на багатство, а також на “надмірний надприбуток” внаслідок пандемії коронавірусу та інфляції». Це може допомогти зупинити поширення бідності та голоду, переконані автори доповіді.

Нагадаємо, що за словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, внаслідок повномасштабного вторгнення російських військ економіці України завдано понад $700 млрд збитків.

Читайте також:

Також повідомляємо, що за прогнозами віцепрезидента Світового банку Анни Б’єрде, 8 мільйонів українців до кінця 2022 року житимуть у бідності. Про це вона розповіла в інтерв’ю австрійській газеті Die Presse.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button