Новини суспільства

8 мільйонів українців до кінця 2022 року житимуть у бідності

За прогнозами віцепрезидента Світового банку Анни Б’єрде, 8 мільйонів українців до кінця 2022 року житимуть у бідності. Про це вона розповіла в інтерв’ю австрійській газеті Die Presse.

Джерело: espreso.tv

«Світовий банк завжди казав, що гуманітарні наслідки цієї війни катастрофічні. Наведу кілька цифр: до кінця 2022 року вісім мільйонів людей в Україні житимуть за межею бідності. Це збільшує рівень бідності із двох до 25 відсотків населення. Відбувається радикальний негативний вплив на прибутки та рівень життя людей в Україні», – зауважила вона.

Водночас післявоєнна відбудова України коштуватиме приблизно 500-600 млрд євро. Ще на початку червня ця сума становила майже €350 млрд, наголосила Б’єрде.

«Раніше ми опублікували цифру, розраховану спільно з Європейською комісією та українським урядом. Скільки потрібно грошей, аби відбудувати Україну, а також привести її до європейських стандартів, наприклад, щодо енергоефективності? Станом на початок червня, це було близько 350 млрд євро», − зазначила віцепрезидент.

Читайте також:

Нагадаємо, загалом Світовий банк надав Україні майже 18 млрд доларів екстреної допомоги, а на початку липня уряд на міжнародній конференції у Швейцарії представив проєкт плану відновлення України, згідно з яким наша країна потребує 750 мільярдів доларів інвестицій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button