Економіка

Половина українців зубожіла у 2021 році, – опитування

Український інститут майбутнього провів соціологічне опитування, вивчаючи фінансове становище українців. Майже 52 % опитаних відповіли, що за цей рік їхнє фінансове становище погіршилося.

Джерело: Цензор.НЕТ з посиланням на результати дослідження.

Соціологічне дослідження «Підсумки-2021 та прогнози-2022», було проведено Українським інститутом майбутнього (UIF) спільно з соціологічною компанією New Image Marketing Group серед 2400 респондентів за методикою face-to-face у період з 28 листопада по 10 грудня 2021 року.

Український інститут майбутнього провів соціологічне опитування, вивчаючи фінансове становище українців.

Майже 52 % опитаних відповіли, що за цей рік їхнє фінансове становище погіршилося. Серед них 27 % відповіли, що «значно погіршилося» і 25 % – «скоріше погіршилося».

Хоча лише у 10 %  опитаних українців покращився рівень доходів: 2 % відповіли – «значно покращився», а 8 % – «достатньо покращився. Фінансово незмінними залишилися 36 % українців. 2 % респондентів сказали, що їм важко дати відповідь.

Читайте також:

Крім того, на запитання, чи було більше позитивних чи негативних подій у 2021 році особисто у вас, 35 % респондентів відповіли, що вони були негативними: 11 % сказали – «очевидно негативними», а 24 % – «досить негативними». Хоча у 20 % українців цього року було більше позитивних подій: 5 % сказали, що вони «безперечно позитивні», а 15 % – «досить позитивні». Загалом 42 % респондентів сказали, що в 2021 році в їхньому житті були як позитивні, так і негативні події. 3 % відповіли, що їм важко дати відповідь.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Одне повідомлення

 1. “Майже 52% опитаних відповіли, що за цей рік їхнє фінансове становище погіршилося. Серед них 27% відповіли, що “значно погіршилося” і 25% – “скоріше погіршилося”.”
  Разом з тим це ще ніяк не означає, що, мовляв, “половина українців зубожіла у 2021 році”, як це стверджується в назві даної статті.
  Інакше кажучи, заголовок даної новини, м’яко кажучи, не зовсім відповідає її змісту!
  Скоріше, така “сенсаційна” постава – це ТИПОВИЙ засіб, тобто тривіальна й дешева, по суті, МАНІПУЛЯЦІЯ, до якої досить часто вдаються безбожні й продажні світські ЗМІ. Й щоби, зокрема, будь-що привернути до себе увагу якомога більше читачів, глядачів, слухачів (споживачів інформації) й, відповідно, “проштовхнути” їм той чи інший інформновинний продукт.
  Одначе чи личить усе таке якраз ХРИСТИЯНСЬКИМ медіа?! Не думаю.

  ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button