Домашня » Актуальне » Введення в Храм Марії – факти та історія

Введення в Храм Марії – факти та історія

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сьогодні православна церква святкує “Введення в Храм Марії”. Євангеліє нічого не згадує про подію Введення в храм Пресвятої Богородиці. Це свято, засноване на переданні Церкви.

Якщо історію цього свята порівняти зі Священними Писаннями, то виникають багато неправдивих фактів.

Я наведу декілька з них:

  1. Згідно з легендою, Анна та Іакім пообіцяли віддати свою доньку Марію у Храм. Історія схожа на рішення батьків Самуїла, але в Храм ніколи не приводили дівчаток, а тільки хлопчиків і тільки з коліна Левія.

2. У Біблії розписані закони Храму, які не можна було порушувати під страхом смерті. Так навколо Храму був зовнішній двір, кордонах цього двору були бронзові таблички на усіх відомих мовах, що застерігали не євреїв заглиблюватися ближче до Храму. На усіх кордонах пильнували за порядком сторожі Левіти із роду Гірсона й у випадку порушень застрілювали стрілою, або каменем із пращі. Ближче був “Двір жінок”, де перебували тільки євреї та єврейки. Закінчувався двір “Притвором Соломона”, де любив проповідувати Ісус Христос, щоби Його вчення слухали і чоловіки та жінки. Після цього був “Двір Ізраїльтян”, куди жінкам не було дозволено заходити. Потім, при самому Храмі були сходи, де Левіти співали Псалми і розташовувався двір священників, де мали право знаходитися тільки Священники (Коени) і Левіти. У самій споруді Храму могли служити тільки священники по чергах. Вони щодня приносили пахощі на жертовник, запалювали Мінору і приносили хліби. І нарешті, Святе-Святих, де тільки один раз на році у Судний День (Йом-Кіпур) тільки Першосвященник напускаючи багато диму з кадильниці приносив жертовну Кров за народ Ізраїля.

Так ось згідно з легендою маленька Марія порушила закони Храму, зайшла у Святе-Святих, де розмовляла з Богом і живою звідти вийшла, а Захарія їй вклонився до землі. Легенда далі оповідає, що Марія жила у Храмі до п’ятнадцяти років. Потім її треба було передати опікуну, і Захарія зібрав усіх поважних старців для жереба. Але, коли посох Йосипа-вдівця зацвів, то Марію заручили з ним.

У Євангелії написано, що Йосип і Марія після народження Ісуса Христа народили ще дітей: Від Матвія 13:55 “Чи ж Він не син теслі? Чи ж мати Його не Марією зветься, а брати Його Яків, і Йосип, і Симон та Юда? І чи ж сестри Його не всі з нами? …” Про братів Ісуса Христа багато сказано, особливо у Євангелії від Івана. Так Яків-брат Господній згодом став пресвітером першої Єрусалимської Церкви. Отже, роблячи висновки на основі Божого Слова можна побачити усю неправду середньовічної вигадки про це свято. А якщо щось будувати на брехні, то там немає місця Святому Духу.

Автор: Борис Олос

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

{:uk}Богослов'я мобільного телефону{:}{:ru}Богословие мобильного телефона{:}

Наступна Стаття

76 депутатів написали листа до Міносвіти з приводу "Основ сім'ї"

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *