Україна

Війна роз’єднала половину сімей в Україні – Олена Зеленська

Перша леді Олена Зеленська розповіла в інтерв’ю CNN про вплив російської війни на українські родини, включно з її власною. Війна розлучила понад половину сімей в Україні.

Джерело: fakty

За словами першої леді, українські жінки взяли на себе основний тягар цієї війни з точки зору забезпечення того, щоб їхні сім’ї й діти були в порядку та у безпеці.

Вона також розповіла, що ця війна роз’єднала більш ніж половину сімей в Україні, в тому числі і її власну, тому що вона не може щодня бачити свого чоловіка, президента Володимира Зеленського.

«Іноді ви кажете, що це круто, коли ваш чоловік президент. Ви можете побачити його на екрані телевізора, і можете переконатися, що з ним все гаразд. Але ми в сім’ї сумуємо одне за одним, я сумую за своїм чоловіком», – сказала Зеленська.

Читайте також:

Перша леді заявила, що життя, яким зараз живуть українці, не є нормальним. Але навіть попри такі складні обставини люди продовжують жити, працювати та знаходити радість.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button